Akaryakit Zammi

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
protesto yasak değilmi. yaw kızdırmayın adamları yiyeceniz biber gazını jop u. neden gergin ortamlar yaratıyorsunuz yani herşey çok güzel Allah ya töbe ya....:D

yasa çıkacak bak görürsünüz. protesto yapılacak günler arabası olupta benzinliğe gitmeyen vergi kaçakçılarının (bu vatandaş oluyor) araçlarına el konulacak 40 ar kırbaç ceza verilecek.

aha bu yasada çıkmassa ne olayım. ben herşeyi beklerim artık bunlardan:D

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Evet haklısınız çok güzel bir uygulama ama umarım sigara içen bir yakınınız yoktur ve bu yüzden böyle düşünüyorsunuzdur...

Var babam içiyor ve de tiryaki.
İçmesin cebine, sağlığına zarar.
Hem beni zehirleyecek hemde verdiğim vergilerle muayene olacaklar, ben helal etmiyorum hakkımı.
Yolda yanımdan sigara içerek geçenlerin kokusu üstüme siniyor ve ben babamda dahil hiçbirine iyi gözle bakmıyorum.

Toplumumuzun tedavi olması gerekiyor. Hemde çok acil bir şekilde...

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bize bu yakışır ancak hep beraber oylar akapeye 5 tl yapsında binen binmeyen belli olsun ,
yazıklar olsun diyorum başkada bişey demiyorum hey gidi ülkem vergi adı altında haraç kesenlerin ülkesi olmuş
şimdi birisi çıkıpta bana xxx partisinin suçu ne demesin yada onlardan öncekiler dahamı iyi muhabbeti yapmasın çok doluyum forumdanda atılsam kavga ederim o kadarım yani !!!!!!!

Son düzenleme:

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar müjde 2 krş. indirim yapılmış sağolsun bakanlarımız el attılar sonunda bu işe çok sağolsunlar

Arkadaşlar akaryakıt zamlarının suçlusu bulunmuş hadi hepimizin gözü aydın.
Promosyon olarak verilen bardaklar mış bu zamların suçlusu. Millete yıllardır kan kusturan bu bardakları kırarak protesto edelim bence.

Biz de sanıyorduk ki 4 TL lik benzin in 3 TL.si vergi o yüzden bu kadar pahalı. Meğersem vergilerin hiçbir günahı yokmuş :kop:

VERGİGÜLÜN SUÇU NE? :kop:

http://ekonomi.haberturk.com/makro-ekonomi/haber/581797-benzin-alana-bardak-donemi-bitti

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin zammı kesin 24.12.2010

Yarın olursa 7 kuruş
2 gün sonra olursa 9 kuruş depoları fulleyin abiler bu geceye kalmadan yılbaşı gecesi yine zam gelcek diolar çünkü,zamınıza koyuyorum :)

doktor1968

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlarda bize misilleme yapıyor :D

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hıc ıste herkes ayrı telden calıyor. ben halen almadım akaryakıt. almadık zam geldı :)

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
depoları doldurun diyosunda abi Yaptıgımız protesto nolcak :(
3-4 gün sonra alcaz mecbur ha ben binmiom dienler varsa eywallah onlara :)ben mecbur biniyorum :)okul-ev 1 km geri dön 1 km biraz gez işte fln filan 30 km oluyo eve gidene kadar:)havalarda soğuk artık mecbur biniyorum gündüz hava 1 dereceydi malayada saat 3 gb,saat 5 gb -1 yazıodu akşam

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir depo benzin 200 tl den fazla alıyor. fullemek imkansız : (((