Akaryakıt Zamlarını Kutlama Organizasyonu

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nihat Sırdarın Alem FM deki radyosunu birçoğumuz bilir. istanbul için istasyonu 89.2 dir. sabah saat 8 ile akşam saat 19.00 da akaryakıta yapılan zamları kutlama yapıyoruz. çünkü protesto edenlerin sonunu hepimiz biliyoruz. mümkünse kornaya basarak ve 4 flaşörlerinizi yakarak, eğer kornaya basma durumunuz yoksa sadece dörtlüleri yakara her gün sabah 8 akşam 7 kutluyoruz zamları. en azında farkındalığımızı belli edelim değilmi. ben bu akşam katıldım. kavacıkta bulunduğum yerdeki 10 arabanın 3 tanesi 4 lülerini yakmıştı.. sizde bu sayıyı artırmaya ne dersiniz.

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
ben bu sabah hem kornaya bastım hem de 4lüleri yaktım. ama millet baya bi uyuz oldu. sanırım bi tek ben vardım. dün akşam itibariyle babamın ve benim arabanın arka camlarına " dikkat! bu arabada dünyanın en pahalı yakıtı kullanılmaktadır" yazısını çıktı alıp yapıştırdım. az önce de mahallede arabası olan arkadaşları örgütleyip 7 arabaya daha yapıştırdım. ama şuna inanıyorum ki bi gün kırmızı ışıkta dururken denyonun biri yanıma yanaşıp "abi senin araba nasıl bi yakıt kullanıyo yawww" diye soracak :D

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burdada 5-10 Tane Araba Geçti Bugün Öyle BendE Diyorum Bunlar NEden Böyle Gidiyo :D

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi şu katılımı artıralım. uyumadığımızı farketsinler artık.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi şu katılımı artıralım. uyumadığımızı farketsinler artık.
biz uyumuyoruz ki zaten derin bir hipnozdayız, uyandıracak olan da onlar (hipnozu yapanlar) ve maalesef artık cok gec, ne cıkarsa bahtıma deyip, ram olmaktan başka elimizden birşey gelmez...

doktor1968

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dünyanın En Pahalı Yakıtı İçin.
Sabah 08:00 ve 19:00 da kutlama..
4'lülerimizi yakalım...

yazdırabilirizzzz..... (çıkartmak isteyen 1 2 hafta sonra çıkartır pahalı bişey değil düz yazı)