Airbag

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Airbag
KARI KOCA ARABAYLA DOLAŞIRKEN KADIN ;
- HAYATIM SENİNLE ÇOK GÜZEL BİR 15 YIL GEÇİRDİK AMA BEN ARTIK BOŞANMAK İSTİYORUM , DEMİŞ. ADAM BİRAZ SİNİRLENİP ARABANIN HIZINI 120 KM YE ÇIKARMIŞ . SONRA KADIN TEKRAR AÇMIŞ AĞZINI ;
- ASLINDA NASIL SÖYLİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM AMA ARKADAŞIN TOMİ iLE BİR KAÇ AYDIR GİZLİCE BULUŞUP BERABER OLUYORUZ .ÜZGÜNÜM AMA YATAKTA SENDEN ÇOK DAHA İYİ. ADAMIN ELİ TİTREMEYE BAŞLAMIŞ SİNİRDEN AMA AĞZINI BIÇAK AÇMIYOR , ARABANIN HIZINI 130 KMYE ÇIKARMIŞ.KADIN SUSMAK BİLMİYOR ;
- AYRICA BÜTÜN KREDİ KARTLARINI, EVİN TAPUSUNU VE ARABAYIDA İSTİYORUM . ADAMDA HALA TEPKİ YOK ARABANIN HIZINI 150 KMYE KADAR ÇIKARMIŞ. KADIN ;
- HİÇ BİRŞEY SÖYLEMİYECEK MİSİN ? SEN HİÇ BİŞEY İSTEMİYOR MUSUN ? ADAM EN SONUNDA DAYANAMAMIŞ ;
- HAYIR BEN İHTİYACIM OLAN HERŞEYE SAHİBİM .KADIN HİÇ BEKLEMEDİĞİ BU CEVAP KARŞISINDA GAYET ŞAŞKIN ;
- ÖYLEMİ NEDİR O SAHİP OLDUĞUN ŞEY ? VE 150 KM HIZLA DUVARA ÇARPMADAN ÖNCE ADAM KADINA DÖNÜP SIRITARAK CEVAP VERMİŞ ;
- AİRBAG BENDE

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop:

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D Adam yatıp kalkıp dua etsin o zaman tek airbag olduğuna.İyiki yeni model değilmiş arabası yenilerin heryerinden airbag çıkıyo sonra nasıl oldürürdü karısını

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek airbag li araba ne derece sağlam olabilir 150 ile giderken orasını bilemem:)

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
indirip döveymiş sonrada duvara atsaymış direk ölürse hırsını alamazsın ki ;)