Airbag lambasi

ynsakkurt

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
oto yıkamada koltuğun sert geri çekilmesi sonucu airbag uyari lambasi yanmaya basladi uyari kaydini sildirdim tekrar ayni sekilde koltuğun çekilmesi sonucu yanmaya basladi lambanin yanmasi canimi sikti tekrar gidip kaydi sildirecem fakat bu sorunu nasil halledebilirm

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
oto yıkamada koltuğun sert geri çekilmesi sonucu airbag uyari lambasi yanmaya basladi uyari kaydini sildirdim tekrar ayni sekilde koltuğun çekilmesi sonucu yanmaya basladi lambanin yanmasi canimi sikti tekrar gidip kaydi sildirecem fakat bu sorunu nasil halledebilirm

koltuk altındaki soketten yapıyor genelde. temassızlık olabilir bir kontrol et sıkıla biraz büyük ihtimal düzelir

mmucahid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynısı bende olmuştu koltuk altındaki soketten hallettiler sonra arıza kaydını sildiler önce soketi hallet sonra kaydı sildir.