airbag kapagı

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar 99 opel astra hb var direks yondaki korna dügmeleri yıprandıgı için deyiştirmek zorunda kaldım ilk önce kaplama yaptıracaktım fakat önermediler yan sanayisini taktırdım ama bin pişman oldum çok aşırı derecede sırıtıyo arkadaşlar elinde çıkma ama arjinal airbag kapagı olan varmı yada nerden ne şekilde bulurum çıkmacılara sordum yok bulamadım yeniside orjinal airbagle birlikte veriliyomuş ve fiyatı çok pahalı lütfen yardımcı olursanız sevinirim

redshare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Hic bir noktalama isareti olmadigindan ve gerekli ozeni gostermediginden oturu yazdiklarini anlamakta gucluk cektim.

Forum kurallari geregi ve birbirimize duydugumuz saygidan oturu, lutfen yazim bicimimize ozen gosterebilir miyiz? (Turkce klavye kullanmadigim icin Turkce karakterleri kullanamiyorum ben de, ama cok onemli oldugunu sanmiyorum.)

Sorunun cevabini da bilmiyorum ne yazik ki.

Saygilar,
Alpay

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim saolun

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 99 f kasamı

eger f kasa ise direksiyonlarımız aynı kapak oalrak satılmıyor ne yazııki çok arastırdım çıkmacılarda 200liraya aribag iyle birlikte bulabildim ama airbag çalıırmıs hata veririmi korkumdan değiştirmedim

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok hayır g kasa astra airbag kapagını arıyom ama bir türlü bulamıyom yan sanayisi var oda çok kötü duruyo dreksyonun üstünde neyapıcam bilmiyom
valla kapak içinde bi airbag almakta mantıklımı bilmiyom ???:(

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
serviste orjinal kapak olarak satılıyor diye biliyorum

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta eskısını kaplat yada boyat boyle ugrascagına bence aırbag le satılması cok sacma bunun.... sonucta aırbag den ayrılabılen bı parca yanı....

B.KAYA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Bende bir tane var. Nerede bilmiyorum,orjinalmi onuda bilmiyorum ama bizde Astra G Varken orjinali kaplattırmıştık. Sende öyle yap bence,o diğerini taktığımızda hiç hoşuma gitmemişti benim. Ama bizim sadece o korna yerleri ve çevresi yırtılmıştı,sadece o kısımı yaptırdık ve hiç belli olmuyordu sonradan yapıldığı. Yaklaşık 2 sene kadar kullandık hiç bir sorun çıkmadı yaklaşık 1-2 ay öncede sattık zaten arabayı.

O yan sanayiler çok sert oluyor ve arabanın direksiyonun rengi ile uymuyor aslında olması gereken renk o kapağın rengi ama mâlum 99' model araba direksiyonun rengi değişmiş oluyor o yüzden uymuyor. :)

Astra G'lerde Airbag ile birlikte satılmıyor,sadece kapak satılıyor.

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta eskısını kaplat yada boyat boyle ugrascagına bence aırbag le satılması cok sacma bunun.... sonucta aırbag den ayrılabılen bı parca yanı....

bu kaplama dediğiniz olay nasıl oluyor????? heryerimi kaplanıyor, düğmelerin olduğu yermi....