Airbag ışığı yandı !

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar , arabayı aldıktan sonra gözüme takılan birşey vardı . Devir satinde 30 yazan yerde 0 ın ucu biraz kapalı gibiydi ve ben şüpelendim bugün saati söktüm. Açıp baktığımda arkası bantla kapatılmıştı.ama airbagler orj aracın kazası yoktu. Heryeri kontrol ettim emniyet kemerlerine kadar. Ama herşey birebir orj . Bunun sebebi cim modül olabilir mi? Arada sırada korna çalışmıyor . Bunun için cim diye tahmin ediyorum. Cim modülü ise neden bantla kapatsınlar . Bu yabancılar bizden daha fenalar. Hertürlü ayıbı gizlemekten kaçınmıyorlar ( bu cim modülünü kendim nasıl tamir edebilirim eğer hata orada ise ?

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
cim de olabilir beyin de olabilir. airbag aızası eğer koltuk altından değilse genelde beyin çıkıyor o da maaliyetli..

• Beğen
Tepkiler: Ahmetcan34

Ens4181

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Citroen C5 aracımda yolcu koltuk altındaki airbag söketi oynadığı anda airbag ışığı yanardı, onu sabitlerdim ve arızayı sildirirdim düzelirdi. Sizinde airbaglerin tamamı yerinde ve orjinalse soketleri kontrol etmenizi öneririm. Soketleri söküp takmanın tek zararı airbag ışığını yakması ve sildirmeniz olur bu yüzden tek tek kontrol edip, arızayı sildirmeyi deneyebilirsiniz.

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Önce bir cihaza bağla dene belkide cim arıza verdi sökerken airbag sargısını kırdılar dikkat edilmeli sökerken cihaz varsa bağlayın çıkar yoksa sargıya bakin direk elimize araç geçerse burada paylaşırım yine

• Beğen

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Kaan hocam hızır gibisin 😊

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
sen rusyadasın üstad orada o aracı gırtlak dolu yapabilirsin koltuk ıstımadan esp ye cıd ekrana uhp 4 touch and connect lastik basınç neler neler burada çıkma parçalar bile deli paralar ediyor yurt dışından esp sistemi ve 2 kat fren güçü almak için 8000 bine yakın gidiyor ama yurt dışında hesapladım 4 en fazla 5 gidiyor

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
sen rusyadasın üstad orada o aracı gırtlak dolu yapabilirsin koltuk ıstımadan esp ye cıd ekrana uhp 4 touch and connect lastik basınç neler neler burada çıkma parçalar bile deli paralar ediyor yurt dışından esp sistemi ve 2 kat fren güçü almak için 8000 bine yakın gidiyor ama yurt dışında hesapladım 4 en fazla 5 gidiyor
Hepsi aklımda hocam koltuk ısıtmaya başladım bile 2 koltuk aldım ön sağ sol göğüs düğmesini aldım sadece o çerçeveyi bulamadım oda bulurumm birkaçgüne de bu esp işi nasıl oluyor yani neler almak gerekiyor bende esp yok olsa iyi olur çok iyi olur

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
fren merkezi esp sensörü cim modul merkez boruları lazım arkaları disk yapcanız kampanada olurda fren gücleniyor disk yapmanız lazım disk fren kaliperi disk arkasında saç var o lazım tesisat zaten hazır

• Beğen

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Burada gırtlak dolular vauxsall çıkmalarından yapıyorlar. Araba gırtlak dolu ya neler neler var . Herşey var ama şu carpas bize engel oluyor. Bulamıyorım şifreyi temin edicek yer yok