airbag ikaz lambası sönmüyor

alperx20xev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın arka burçlarını ve el freni halatını değiştirdim gecenlerde aynı günde airbag ikaz lambası yandı tech2 ye bağladık airbag fişekliyicelerinin akımı düşükmüş hata olarak elektrik aksamında sorun yok kontrol ettik geriye airbag beyni varmış ondan olur dediler resetlenecekmiş burçlar değişirken çekiç işi oldu biraz o kadar sarsılma etkiler mi bu beyni dediğine göre beyin kolcakın oralarda neden olur sizlere danışmak istedim :)

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava yastıklarını dolduran gazı ateşleyen piller zayıflamış olabilir..

hava yastıkları devre dışı kaldığı için ikaz verir..

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Aracımın arka burçlarını ve el freni halatını değiştirdim gecenlerde aynı günde airbag ikaz lambası yandı tech2 ye bağladık airbag fişekliyicelerinin akımı düşükmüş hata olarak elektrik aksamında sorun yok kontrol ettik geriye airbag beyni varmış ondan olur dediler resetlenecekmiş burçlar değişirken çekiç işi oldu biraz o kadar sarsılma etkiler mi bu beyni dediğine göre beyin kolcakın oralarda neden olur sizlere danışmak istedim :)

sevgili alper araban çok güzel maşallah güle güle kullan ama yanlış anlamazsan senden bi ricam var (aslında sadece senden değil, birkaç arkadaşımız daha var. umarım onlarda anlayış gösterirler). profiline koyduğun o iki büyük resimden dolayı konu açılımlarında ekranda sorun yaşıyorum. o resimleri küçültebilirsen sevinirim, teşekkürler. ;)

alperx20xev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kucultmek istiyorumda nasıl yapılıyor onu bilmiyorum yoksa haberim var bu olaydan bizim birader halleder umarım bugun boyut nasıl ayarlanıyor bi bilgim yok .)

alperx20xev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkurler kardeş sorunu bugun çözdüm soket oynamış sarsıntıdan sizlerinde aklında bulunsun sarsıntıdan etkilenebiliyor

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
valla kucultmek istiyorumda nasıl yapılıyor onu bilmiyorum yoksa haberim var bu olaydan bizim birader halleder umarım bugun boyut nasıl ayarlanıyor bi bilgim yok .)

yardımcı olmak isterdim ama inan bende bilmiyorum.benim resim öyle tesadüfen küçük oldu, yoksa bildiğimden değil ;)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
koltukların altındaki soketten yapıyor. koltukların set bişekilde ileri geri hareket ettirilmesi yüzünden soket uçları anlık temas etmeyince bu hatayı verir. kesin çözüm koltuğun altındaki hava yastığı kablolarını lehimlemektir.

alperx20xev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun koltuğun altındaki soketlerden gelmedi ethem abi onları kontrol etmiştik zaten ama el freni kablosunun segmanı arabanın altından çekiş işiyle çakarark oturttular kolçak altındaki beyinle arasında sadece 20 cm felan var oda o sarsıntıdan fişi tutan klape oynamış airbag merkezine o kadar yakın yerde çekiç gibi şeylerle uğraştırmamanızda fayda var