AirBag arıza ışığı

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun süredir AirBag arıza ışığı yanıyordu bilgisayara bağlatıp baktırmak istedim bağladılar arabanın motoruna şanzumanıla abs sine heryerine girdiler baktılar ama Airbag beynine giremediler servise görürün dediler. Beyin iptal mi oldu acaba yardım edebilirmisiniz. Daha öncede olmuştu opel yetkili serviste çalışan bi arkadaşım vardı ona götürdüm servis açmadan ücret almadan bakıyodu :D gösterdim şoför koltuğunun altındaki kablolarla uğraştıktan sonra arızayı sildi. Şimdi arkadaşım işten çıktı ulaşamıyorumda servise götürsem para almadan bakmazlar servis açıcaklar illaki başka yere götürdüm tanıdık birine yetkili servis değil ama bu sefer olmadı arızayı silemedi.
Aracımı satmak zorundayım arızası yüzünden satmakta sıkıntı yaşıyorum.

Son düzenleme:

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
aynı sorunu bende yaşadım önceki aracımda.servis soketten dir giriş yapmaya gerek yok dedi ve halletti. tekrarladı yine aynı şekilde müdahale edip sorunu çözdüler hiçbir ücret talep etmediler.koltuk altındaki soketi bir kontrol et

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol Ahmet abi bi bakiyim olmadı servise götüriyim servis açtırmadan baktırmaya çalışıyi bakalım ne dicekler

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızda bir kaza vb olup tamirat görmediyse büyük ihtimal koltuk altındaki fişlerdendir. kontak açıkken koltukları haşince ileri geri hareket ettirdiğinizde ortaya çıkıyor maalesef. İşten anlayan bir elektrikçi sorununuzu çözecektir.