Air bag tusunda on-off ibaresi neyi gosteriyor

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Air bag tusunda on-off ibaresi neyi gosteriyor

napleser link' Alıntı:
aslında bu bilgilerin hepsi kullanma kılavuzunda var SEVANCAK arkadaşımıza zor gelmiş heralde incelemek :)
bende normalde yeni aldığım bi ürünün kullanma kılavuzunu hiç incelememişimdir şimdiye kadar ama konu araba olunca farklı oluyo
detaylı olarak ünideyken bi hesap makinesin kullanma kılavuzunu incelemiştim (CASIO Fx- hatırlamıyorum gerisini) bide astranın kullanma kılavuzunu

Bende aynı hesap makinasının kullanma klavuzunu incelemiştim. Sınavda nasıl kopya çekerim diye :p

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ekoli06 link' Alıntı:
[quote author=napleser link=topic=2125.msg43860#msg43860 date=1313701569]
aslında bu bilgilerin hepsi kullanma kılavuzunda var SEVANCAK arkadaşımıza zor gelmiş heralde incelemek :)
bende normalde yeni aldığım bi ürünün kullanma kılavuzunu hiç incelememişimdir şimdiye kadar ama konu araba olunca farklı oluyo
detaylı olarak ünideyken bi hesap makinesin kullanma kılavuzunu incelemiştim (CASIO Fx- hatırlamıyorum gerisini) bide astranın kullanma kılavuzunu

Bende aynı hesap makinasının kullanma klavuzunu incelemiştim. Sınavda nasıl kopya çekerim diye :p
[/quote]
Evet ya o hesap makinesi neydi :) Özellikle istatistik sınavlarında velinimetti be, karaborsaydı vallahi :) Neyse konu raydan çıkmasın :)

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com

Aslında klavuzu ıceledım ama tam anlamıyla soru işaretleri kaldı kafamsda.Aslında solee sormak lazımdı surucu kaza sırasında yanında kımseyı tasımıyorsa sag taraftaki airbag aktıf oluyor mu?Yanı sadece surcu tarafı mı patlıyor yanınızda bırı olmaz ise neyse aslında onemlı bır konu degıl ama aklımıza takıldı bır kere bır yerde okumustum eger yolcu tarafındakı kısı kemer takmaz ıse air bag aktıif olmuyor diye  :)

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bahsi geçen "casio fx" kodlu hesap makinesini 1980 yılında beşiktaş gümrüğünden satın almış ve aldığım günün gecesi, sabaha kadar makinemi kurcalamıştım..Hey gidi günler..

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ön konsolda ön yolcu airbag  iptal tuşu corsa da bile varken astra da sağ kapının oradan anahtarla yapılabiliyor olması çok saçma.Corsa da aracı çalıştırdıktan sonra  ön konsoldaki bir tuşa basarak ön yolcu airbag i iptal edilebiyor.Astra yı ilk aldığımda airbag on/of tuşunu gördüğümde bu özellik var sanmıştım ama bastığımda bu tuşun fonksiyonu olmadığını sürekli on konumunda olduğunu ve ön yolcu koltuğuna biri oturup kemerini takmazsa yolcu emniyet kemer uyarısı çıktığını farkettim ama airbag iptal edilemiyor.Astra da manuel.İlginç.......

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben güvenlik acısından böyle bir uygulamanın daha yerinde olacagını düşünüyorum. neticede araclarımıza küçük çocuklar biniyor. biri kazara böyle bir dügme olsa ve eger bu şekilde ışıklı olsa kesin basar. her binişimizde aracta bu dügme on damı off damı diye kontrol edecegimizi de hiç sanmıyorum( en azından ben:)
neticede güvenlik acısından bu şekilde bana daha mantıklı geldi

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com

Bana da ilginç gelmisti ama heralde var bır bıldıkleri ;D