Aile ile tatil yerleri

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amasra kesinlikle...Fatih Sultan Mehmet'in Lala çeşmicihan bumu ola (yeryüzündeki cennet buramı ola) dediği yer senede 1 2 kere gitmezsem daralıyorum resmen çok güzel bir yer...
amasra.jpg

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
edremit sahil kenarında kiralık villa'lar var denizi tertemiz biraz soğuk ama muhteşem bir yer kazdağları ören gezilebilecek yakın yerler aileiçin güzel deneyimlerimden.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aile ile tatilden kastınız tam nedir bilmiyorum ama düşündüğüm şeyse :) Anamur'u tavsiye ederim. halkın gözü açılmamış, farklı şeyler peşinde olan insanlar yok. Çok güzel bir ilçe. Merkezde öğretmenevi plajı ve askeriyenin plajı, sehirdışında da Anamurium antik kentin plajı çok iyi ve temiz.
milattan önce yapılmış tarihi eserlerin arasında denize giriyorsunuz:D
Bir araştırın derim :good:
Kesinlikle katılıyorum Anamur gibisi yok. Dayım geçen sene eşiyle 500 TL ye krallar gibi tatil yaptı 15 gün. Yabancı turist olmadığı için fiyatları çok uygun. Parası önemli değil diyorsanız Marmaris - İçmeler(içmelerden başkası yalan) ya da Fethiye tek geçiyorum.

Masmiseim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Altınoluk kadar kalabalık olmayan ama hemen yanı, Küçükkuyu. Pansiyonlar, apart ve oteller var. Fiyatlarıda makul, denizide güzel. Eğlence derseniz 8-10 km ilerisi Altınoluk. Doğa derseniz arkası Kaz Dağları. Buz gibi suda şelalede yüzeceğim derseniz de 40-50 km ilerisinde Hasan Boğuldu diye bir yer mevcut. Oradaki resimlerimi yüklerdim ama 3gen vücudum görünmesin diye eklemiyorum :)

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle katılıyorum Anamur gibisi yok. Dayım geçen sene eşiyle 500 TL ye krallar gibi tatil yaptı 15 gün. Yabancı turist olmadığı için fiyatları çok uygun. Parası önemli değil diyorsanız Marmaris - İçmeler(içmelerden başkası yalan) ya da Fethiye tek geçiyorum.

+1903
Hepsi süper güzellikte yerler,bütçe uygunsa tadından yenmez...;)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Sinop-Bartın taraflarini gözüme kestiriyorum, bildigi önerebilecegi bir mekan olan varsa, paylaşırsa sevinirim

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
güzelyalı çanakkale

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim önerimde "Akbük" ;)

Kiralık yazlık rahat bulunur, Didime 15 dakika uzaklıkta sadece, sakin güzel bir koydur...
16 senedir oradayız yazlıkçı olarak... Gürültüden uzak, her yerden denize girilebilen, denizi özellikle çok temiz, dalgasız ve suyuda oldukça sıcaktır :p

Tavsiye ederim, pişman olmazsınız...