Ahh usta ahh.... yardimlarinizi bekliyorum...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tuttuğunu koparan Olcay, taktı mı takıyorsun :)

sagol Alican abi ,
Şimdi Ispartada en ıyı dıye bılınen LPG cıye gıdıcem , sonra filtre degiştirirken arabada başka biyerleri bozucak (mecburiyetten tank sökülüp tekrar takıldı , sagolsunlar butun kabloları parçalamışlar , İzmire gidip LPG nın kablo tesisatını yeniden elden geçirtmek zorunda kalmıştım). Anlayacagın kasaba minnet edecegime , keser kolumu yerim...

Ha bide biraz cimrilikte var tabi :) LPG cıye havadan 40 TL verecegıme kendım alır takarım , 40 TL lık gaz atıp gezerim :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sagol Alican abi ,
Şimdi Ispartada en ıyı dıye bılınen LPG cıye gıdıcem , sonra filtre degiştirirken arabada başka biyerleri bozucak (mecburiyetten tank sökülüp tekrar takıldı , sagolsunlar butun kabloları parçalamışlar , İzmire gidip LPG nın kablo tesisatını yeniden elden geçirtmek zorunda kalmıştım). Anlayacagın kasaba minnet edecegime , keser kolumu yerim...

Ha bide biraz cimrilikte var tabi :) LPG cıye havadan 40 TL verecegıme kendım alır takarım , 40 TL lık gaz atıp gezerim :)
Haklisin, cebini dusuneceksin hem de arabanla kendin ilgilenmis oluyorsun. Zarar gorecekse sende olsun.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu site gibi ucuz site bulamadım :D dün zorla benzin pompasını bozdum arabanın bende. lamba yanıyordu gitti sanırım :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu site gibi ucuz site bulamadım :D dün zorla benzin pompasını bozdum arabanın bende. lamba yanıyordu gitti sanırım :)
Biliyosundur sanirim , benzin pompasi arizali ise , gecici bi sure lpg de calistirabilirsin arabayi (yazin genellikle havalar sicakken ben oyle yapiyorum ) , lpg-benzin gecis dugmesine basili tutarak arabayi calistir , direkt lpg de calisir ;) . Kisin biraz dizel gibi calisabilir ama motor sicaksa hicbir farki olmuyor.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biliyosundur sanirim , benzin pompasi arizali ise , gecici bi sure lpg de calistirabilirsin arabayi (yazin genellikle havalar sicakken ben oyle yapiyorum ) , lpg-benzin gecis dugmesine basili tutarak arabayi calistir , direkt lpg de calisir ;) . Kisin biraz dizel gibi calisabilir ama motor sicaksa hicbir farki olmuyor.

biliyorum onu ama yapmamaya özen gösteriyorum kışın özellikle.
regülatörü bozuyor çünkü. amcamın arabada arka arkaya bi ara devamlı yaptım regülatör şar diye gaz boşaltmaya başladı. o gün bugündür zorunlu olmadıkça yapmıyorum :)
araba uzun marş almaya başladı . regülatörmü pompamı arızalı diye. pompa gitmiş neyse girecek 70 tl varmış :D
birde lpg yedek parça sitesinde regülatör filtre falan 100 tl kargo dahil. alayım bari. :D regülatörde değiştirsem iyi olacak gibi. lpg performansı pek hoşuma gitmiyor. lpg'ci regülatörün tamir görmüş demişti. sanırım contalarını değiştirler. filtreyle beraber baya uygun fiyatı...