Agila Oksijen Sensörü Arizasi Yardim Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

radayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:sorry: DOSTLAR 2GÜN OLDU OPEL AGİLA 1,2 16V CLUB ALDIM 2001MODEL ARACIM OLDUKÇA TEMIZ KAZASIZ FAKAT BENIM SORUNUM MOTOR ARIZA LAMBASI YANIYOR BILGISAYARA SOKTUK OKSIJEN SENSÖRÜ ARIZALI DEDILER . MOTORUN ÖNUNDE RADAYATÖRÜN ARASINDAKİ ÜSTTEKİ SENSÖRMÜŞ YETKİLİ SERVİSTE 300YTL PARCA 60YTL DE TAKMA ÜCRETİ DEDİLER NORMALMI.? BAŞKA BİR USTADA DEDİKİ: BENCE BU SENSÖRÜ DEĞİŞTİRMEYİN ARAC DAHA AZ YAKAR: EGER DEĞİŞİRSE FAZLA YAKAR DEDİ: SİZCE DOĞRUMU BUNU KİME DANIŞSAK ACABA..VEYA BU SENSÖRÜ İSTANBULDA VS DAHA UYGUN FİYATA BULABİLİRMİYİZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM. SAYGILARIMLA.YEŞİL BURSADAN:sorry: SELAMLAR

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum oncelıkle kendını uye arsıvınde formata uygun sekılde tanıtmalısın ad soyad yaş iş şehir araba gıbı aksı taktırde actıgın konu kılıtnecektır... kendını tanıttıktan sonra yardımcı olalım

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

radayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RİFAZ cım tesekkur ederım ılgıne yardımcı oldun

dostum benım agıla da ankaradan bursaya yerlesen bır arkadastan aldım adam 2senedır gıtmedıgım servıs kalmadı 2mılyarda poara harcadım ama herkez uydurma bıseyler soleyıp kandırmıslar..benım esas aklıma takılan şu bir usta yetkılı servıste demişki: bence oksıjen sensorunu degıstırme araba az yakar deısırse yakıt cogalır: enson ctesı gunu baska bır ustaya goturduk oda dedıkı: aslında arac sımdı cok yakar deısırse yakıt azalır: sence nasıldır acaba bu durum? bırde 160ytl ye nerden aldın? havale yapayım banada alırmısın? bursada 305ytl artı montaj ucretı dıyolar yahu!!!:help:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...