AFL - Bi-Xenon ?

yildirim451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AFL - Bi-Xenon ?

son olarak ben olsaydım bayiden direk afl paketli alırdım. afl paket 2750 diyorsun. Şimdiye kadar zaten 1200 lira harcamışsın. Daha bunun montajı var. tek başına yapabilirsen iyi ama bir sorun yaşayıp servisin eline düşersen vay anam vay :D

sukru52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yildirim451 link' Alıntı:
son olarak ben olsaydım bayiden direk afl paketli alırdım. afl paket 2750 diyorsun. şimdiye kadar zaten 1200 lira harcamışsın. Daha bunun montajı var. tek başına yapabilirsen iyi ama bir sorun yaşayıp servisin eline düşersen vay anam vay :D

Siz olayı yanlış anladınız  ??? benim Astra J aracım bile yok  victoryy  2750 tl olan 2005 yılında Astra H ın AFL li paketi için istenen paraydı, benim aracımda 2009 yılından bu tarihe kadar AFL çalışıyor zaten  greatt

Ben yeni aracımı alırken ILS opsiyonu ile aldım...

yildirim451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ek olarak far yıkama özelliğide yaptırman gerek. Far yıkama olmadan afl  güzel durmuyor zaten. muayeneden de geçemezsin

sukru52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yildirim451 link' Alıntı:
ek olarak far yıkama özelliğide yaptırman gerek. Far yıkama olmadan afl  güzel durmuyor zaten. muayeneden de geçemezsin

Far yıkama olmadan muayneden geçiliyor o ayrı bir durumda , far yıkamam var onu AFL den önce yaptım  evil_Daemon youtube da videolarım var.

yildirim451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sukru52 link' Alıntı:
Siz olayı yanlış anladınız  ??? benim Astra J aracım bile yok  victoryy  2750 tl olan 2005 yılında Astra H ın AFL li paketi için istenen paraydı, benim aracımda 2009 yılından bu tarihe kadar AFL çalışıyor zaten  greatt

Ben yeni aracımı alırken ILS opsiyonu ile aldım...
Vay arkadaş ne ettik biz ezbere mesaj yazmışık :D neyse ilerde astra j alırsan direk afl paketli al macera arama :D

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya arkadaşlar adam daha bugun uye olmuş adamı pişman etmeyın uye olduğuna ondan sonrada dıyoruz kı opelsızasla aılesıne hoşgeldın  adam yapmış etmış kendı çapında bı pasta  her şeyını paylaşmış  kımseylede dalga gecmıyor adamı ıkı dakkada da ıpe goturdunuz bu arada şukrunun avukatı da değılım

sukru52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
ya arkadaşlar adam daha bugun uye olmuş adamı pişman etmeyın uye olduğuna ondan sonrada dıyoruz kı opelsızasla aılesıne hoşgeldın  adam yapmış etmış kendı çapında bı pasta  her şeyını paylaşmış  kımseylede dalga gecmıyor adamı ıkı dakkada da ıpe goturdunuz bu arada şukrunun avukatı da değılım

ben alıştım bu şekilde yorumlara, maalesef sen AFL yapınca AFL yapılabilirmi oluyor, ESP yaptın hadi bakalım al bunu birde şahine yap diyen mi istersin, fark etmiyor yani herşeyi yapıp buraya getirsen en son zaten hç bir zaman fabrikasyon gibi olmayacak ki diyerek kestirip atıyorlar, neresi olmadı diyorsun, bilmiyorum illaki ileride sorun çıkartacak o zaman görürüz diyorlar  battle_Teroriste

Sonuçta ben kendi işime bakarım AFL li aracım varmı var, KEYLESS GO oda var, hele ki şimdi ben aracıma retrofit IDS+ yaptım yazacam o zaman film kopacak  evil_Daemon

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kimseyi pişman etmiyoruz. :)

Fabrikasyon sistemin aynısı olmuyor diyorum yine. Neresi olmamış derseniz bir dünya modifikasyonu yaptığınızda herhangi bir şey için servise girdiğimizde vay anam vay durumu ile muhatap olursunuz en basitinden. :) Adamlar suya sabuna sebep derken üstünde bir dünya oynanmış araca neler demezler bahane bulmak için. Ha şunu da diyeyim ben yine yapılır demiyorum çünkü yapılmış örneği yok. Görmeden yapılır demem. Bir çılgın çıkacak bir ton parayı ayıracak arkadaş da yardımını edecek yapılıp faal hale getirilecek  zaman  burada afl+ yaptırabiliyorsunuz derim.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sukru52 link' Alıntı:
ben alıştım bu şekilde yorumlara, maalesef sen AFL yapınca AFL yapılabilirmi oluyor, ESP yaptın hadi bakalım al bunu birde şahine yap diyen mi istersin, fark etmiyor yani herşeyi yapıp buraya getirsen en son zaten hç bir zaman fabrikasyon gibi olmayacak ki diyerek kestirip atıyorlar, neresi olmadı diyorsun, bilmiyorum illaki ileride sorun çıkartacak o zaman görürüz diyorlar  battle_Teroriste

Sonuçta ben kendi işime bakarım AFL li aracım varmı var, KEYLESS GO oda var, hele ki şimdi ben aracıma retrofit IDS+ yaptım yazacam o zaman film kopacak  evil_Daemon
ayıptır sorması retrofıt ıds ne demek anlatması uzun surersse sen kestirmeden anlat ben anlamaya calışırım

sukru52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Kimseyi pişman etmiyoruz. :)

Fabrikasyon sistemin aynısı olmuyor diyorum yine. Neresi olmamış derseniz bir dünya modifikasyonu yaptığınızda herhangi bir şey için servise girdiğimizde vay anam vay durumu ile muhatap olursunuz en basitinden. :) Adamlar suya sabuna sebep derken üstünde bir dünya oynanmış araca neler demezler bahane bulmak için. Ha şunu da diyeyim ben yine yapılır demiyorum çünkü yapılmış örneği yok. Görmeden yapılır demem. Bir çılgın çıkacak bir ton parayı ayıracak arkadaş da yardımını edecek yapılıp faal hale getirilecek  zaman  burada afl+ yaptırabiliyorsunuz derim.

Birileri çıkar kendi yaparsa konuşur, yoksa kıyamete kadar susar, bende hiç bir şey yapmadan konuşanlar susana kadar yapılabilir oldugunu söyleyecem. ևünkü servislerde usta olduklarını söyleyenlerin lafları ile buraya gelip konuşmak çok boş, neymiş servis öyle dedi, yahu servise gidenlerin % kaçı sorunlarına çare bulup geliyor. Ciddiye alınacak birşeyler yazan çıkana kadar benim için AFL+ olayı kapanmıştır. Yine aynı şeyi söylüyorum getir parayı sana AFL+ fabrikasını kurayım, ama fark etmez yapıp gelsek burası fabrika gibi olmamıştır kesin dersiniz nede olsa mod sunuz  evil_Daemon