Adsl

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen yetkilinin teki çıktı adsl faturalarında yanlış hesaplamaların oldugunu aşırı yuksek mevlada faturalandırma yapıldığını söyledi.Kullanıcıların telekom müdürlüklerine gidip hatayı düzelttireceklerini söyledi bence sende faturayıda yatırmışşın zaten git başvurda fazla yatırdığını geri al.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla öldürseler geçmem sınırlıya, 256 olsun sınırsız olsun.Ne demek yahu sınırlı???Başka nerde var???İnretnet özgürlükler dünyası ise bu düpedüz özgürlüklerin sınırlandırılması olmuyor da ne oluyor???

Var mı aylık 10 YTL'ye 1024 yapacak delikanlı!!!Öyle para kazanılmıyor mu???Hem de eşşek yüküyle kazanılıyor!!!

Akşam akşam yine....:mad: :mad: :mad:

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erman sakin l.
bak bende 256 limitsizlerdenim :)

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide sınırlı idi ama sanırım bu ay biraz astım neyseki evde değilim bu ay okuluma geldim artık babam düşünsün:D:D

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Ben malesef kotalı abonelerdenim(aylık 3 gb 29 ytl).Geçen ay toplam downloadım 6 küsur gb olmuş ve 59 ytl fatura geldi.Bu ay ise -ki bugün ayın 24 ü- 7 gb ı çoktan devirmişim.Bakalım kaç ytl kösülecem şimdi !!! Olmazsa ben de sınırsıza geçicem anasını satıyim ...

krex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benimki de sınırlı (3 GB). sınırı aştığımızı internetten nası öğrenebiliyoruz acaba.....:confused::confused::confused: