Adım Adım Kazalı Vectra B Toplayacağız..(Resimli)

Evet. 6 senedir vectra kullandığım için arabanın ciğerinin bilirim.. (kendi arabamın)
Çok büyük bir sıkıntısı olmadığı taktirde servise flan götürmem. kendim girerim altına...
Bu yuzden minimum seviyede topluyorum...

Oncelikle gecmis olsun.

"Is bilenin, kilic kusananin" diyelim ve kutlayalim bu Oto Galerici oglunu....

Sanirim bu araci yakinda okutursunuz (elden cikarirsiniz), Alacak olanin vay haline.. Yerinde olmayi hicbirimiz istemeyiz degil mi.??.

Tabii, aracin basina gelenleri aliciya durustce soyleyerek sattiginizi duymak ve bu erdeminizi de buradan alkislayabilmeyi hepimiz cok isterdik degil mi ??...

Saglicakla...

Son düzenleme:
Oncelikle gecmis olsun.

"Is bilenin, kilic kusananin" diyelim ve kutlayalim bu Oto Galerici oglunu....

Sanirim bu araci yakinda okutursunuz (elden cikarirsiniz), Alacak olanin vay haline.. Yerinde olmayi hicbirimiz istemeyiz degil mi.??.

Tabii, aracin basina gelenleri aliciya durustce soyleyerek sattiginizi duymak ve bu erdeminizi de buradan alkislayabilmeyi hepimiz cok isterdik degil mi ??...

Saglicakla...

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim :D
Öyle art niyetim olsa neden haddinden fazla para harcayıp zevkime göre tasarlayıp okutayım ? :)
Çıkma orjnal far tampon panjur şu ana dek mal ettiklerimin neredeyse çeyreği :)
Ayrıca artık eskisi gibi git arabaya bak sahibine inan notere git devri bitti...
Sizin gibi dürüst ve bilinçli kişiler sayesinde elektornik cihazlarla boyasına kadar tespit ediyorlar..

Abı SU Angellı Fotolar Koymayın Ya :D Yemn Edıom Arabaya Taktırasım Gelıyor Ama Tuzlu Gelıyor Bı Yandanda :D

İyi günlerde kullan, resimlerden işçilik güzel görünüyor.

eline ustana sağlık kardeşim kolay değil tabi aracı toplamak...öncesi ve sonrası da benden olsun...
önce....
64498511.jpg

sonra...
xpress0589.jpg

allah bıdaha kaza bela göstermesın kardesım bu kadar yaptın madem b2 makyajlı sıslı tampon koysaydın teşke daha canlı dururdu :)

Geri