adanalı arkadaslardan yardım istıyorum

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adanlı arkaslardan yardım ıstememım sebebı sudur aracım astra g 2001 model aracıma air suspansıyon (havalı suspansıyon)taktırmak ıstıyorum internette gezerken adanalı bı abımız fiat fıerınoya air suspansıyon taktırmız bu abımızde bı egzozcu galıba acaba bu abımızı tanıyan varmı varsa eğerkı bana havalı suspansıyon haakında bılgı ve nerde taktırdığı verebılırmı adanadakı arkadaslara sımdıden tesekur ederım yardımcı oldukları ıcın

rpsykho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
havalı derken? amerikan araçlarındaki gibi hoplayan zıplayan bir sistem mi? yoksa sadece aracı alçaltıp yükseltmek için mi? Eğer aracı alcaltıp yükselten bir sistem istiyorsan şöyle bir yardımım dokunur, bizim aracın arkası hava ile alçalıp yükseliyo, elektrikli bi kompresör var, bunun için gerekli olanlar önce hava ile çalışan süspansiyon olacaktır daha sonra bir kompresör ve pnömatik hortumlarla kompresör ile amortisörler arasında tesisat kurulması gerekir. Daha sonra yüksekliği ayarlamak için kumanda mekanizması ve aracın yüksekliğinin algılanması için kontrol mekanizması ile uyumlu çalışacak sensör görevi gören hareketli bir parça takılması gerekir, tabi yaylarda bu sisteme uygun bir biçimde değiştirilmeli. Aslında bu sistemi kurmak o kadarda zor değil ama maliyet ne olur bilemem

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
remzi sadece alcaltıp yukselten sıstem takdırmak ıstıyorum bazı vıdeolara bakdım bu sıstemı takan lar var arac plakalarıda hep adana plakalı demekkı adanada takan bı sırket var ama gercekden cok guzel bısey bu ısı arasdırcam ve eğerkı malıyetı ve guvenırlığı bana uygun olursa hemen takdırcam ızledığım vıdeoda bı ab fıerınoya takmıs ve o abı cok memnun yolda srsıntı fılan hıs hıssetmıyorum dıyor .bence bu ısı yapdırmak ısteyen arkadaslar varsada bu ısı arastıralım derım acaba ızmırde yapan servıs varmıdır bıtane buldum gıbı japon servıs dıye bıryer galıba burası yapıyor gıbı gelıyor bana izmirlı arkadaslar bu yerı ve mekanı bılıyorsalar yardımcı olsun

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heralde sen coilover kitinden bahsediyosun eğer doğru anladıysam 2000 tl civarında

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet göksel adanada yapan bı abı var onu aradım 2,5 mılyar izmirde vardı ona sordum 5 mılyar dedi oparayı amartısorlere vereceğime arabanın üstene koytuk satarım yuksek modellı bı araya bınerım ama deseydı 1 mılyar 1,250 hemen arabayı verecekdım yapdırmaya

rpsykho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence sen biraz araştır amortisör satan yerlere sorabilirsin havalı amortisörleri hava basınca yükselicek boşaltıncada inecek, pnömatik bir sistem yani ben bugün bizim araç için hortum aldım 5 metresine 5 tl verdim yani amortisör ve yay fiyatları hariç tesisata vericeğin para 150 200tl bilemedin 250 tl yi geçmez onlardan geriye zaten 4 adet amortisör ve yay kalıyo araştırmak gerek

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla remzicim dediğim gibı izmirde yapan bırısıne sordum adam 5 ytl dedı bende sordum abı fıyat lıstesı ne bu mazemelerın 4 adet koruk 600 mılyon dedi bende sanayıde tanıdığı olan bı abıye soyledım odedı eğerkı sen mazemerı toplarssan arkadasım ver dedı ona soylerız bakalım bu hafta sanayıye gıdecem ordada bı arastıryım bıde istanbullda varsa sana zamet olmazsa eğer bıde sen arastırırsan sevınırım bulursan eğer tlf numarası ver bana ben ararım

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar cok s yazıyosunuz yazdıklarınızı okuyamıyorum
güncel adanalı arkadaslar