Adana-Tarsus-Mersin Buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan The End
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet tarih ve yer güzel oldu. m1 tepe de bulusurus güsel bi şehir turu atarız. bu arada sevgi adası gölün ortasında araba ile oraya gidemeyiz :D:D diğer adaya gidebiliriz. benim bir tavsiyem olacak ada yerine mendereste bizim bi çaycımız war. güzel su kenarında bir yer eğer diğer arkadaslara da uyarsa ben 11 temmuz için orda güzel bi masa ayırtim şehir turu attıktan sonra oraya geçeriz.

benim icin nerde ve nasil oldugu hic önemli degil maksat bir araya gelmemiz ..diger arkadaslarda olur derse neden olmasin..

olur valla :D

evet tarih ve yer güzel oldu. m1 tepe de bulusurus güsel bi şehir turu atarız. bu arada sevgi adası gölün ortasında araba ile oraya gidemeyiz :D:D diğer adaya gidebiliriz. benim bir tavsiyem olacak ada yerine mendereste bizim bi çaycımız war. güzel su kenarında bir yer eğer diğer arkadaslara da uyarsa ben 11 temmuz için orda güzel bi masa ayırtim şehir turu attıktan sonra oraya geçeriz.
Alperen sana katılıyorum çook iyi fikir.

M1 ve carreforurSA ikiside benim evin yanında ama ben yokum malesef..
Sevgi adasına nasıl geçeceksiniz. Tekne turu olsa değişik olur aslında.
Birde cumartesi oralar epey kalabalık olur. Alternatif pilan olsun mutlaka.
Veya mersin kızkalesi vs olabilir.

k_serkanen_sevgiadasigece.jpg

Mangal üzerine rüzar tepeden yamaç paraşütü ekinliği de olabilir.
7455yamac.JPG

Köpüyle karşıya geçilirse karşının manzarasıda güzel. Çatalan dan Gün batımı
4693120.jpg

Son düzenleme:
siz de olsaydiniz iyi olurdu...

buluşma hk.

merhaba ben orkinos mersinden katılabilirim.tarih önemli....

evet arkadaslar su ise bir an evvel netlik kazandirin ,ben yarin yola cikiyorum 3 gün nette olmam daha sonrada firsat bulunca girerim ama biraz hizlanalim lütfen cumaya adanadayim insallah,, hoscakalin..

tekir'e gitmezsem +1 ben:D kabul edilebilrsem ne ala bana:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri