ADANA ONATÇA SERVİSİ HAKKINDA BİLGİLER

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben aracı 3 ay önce teslim aldım pek servisle işim olmadı ama bundan sonra belki olabilir diye adana onatça servisi hakkında bilgi almak istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim şimdiden thnxx

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ADANA ONATÇA SERVİSİ HAKKINDA BİLGİLER

Adana onatça servisiyle 4-5 defa işim oldu.Genel olarak;

Elleri biraz ağır.Sabahtan gidiyorsun araç ufak bir işlem olsa da bekliyor biraz.

Şimdiye kadar garantiden kapı fitili ve fren kaliperlerim değişti.ikisinde de tatava yapmadan anında değiştirdiler.(kapı fitili benim hatamdı basınçlı suyla yırttım)

Garanti dışı fiyatları yüksek.Astra h bir aracın oksijen sensörüne + 1-2 parçasına 2500 tl fiyat verdiler.dışarda yarı fiyatına yapılır.

Test sürüşünde usta başı her şeye normal diyen tipik opel ustası.Biraz baskı yapın varsa sorununuz üstüne gidin hemen boyun eğmeyin.

Gitmeden randevu alın

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onatça ile ilgili bazı sitelerde yorum yapan arkadaşlar oraya gitmeyin çok pişman olursunuz gibi yorumlar yapmış,hem elleri çok ağırmış hemde arabanı temiz götürüosun sana her yerini kirleterek veriolar ,işçilikleri falan nasıl acaba ,kötü yönleri ,iyi yönlerini bilelimde arabamızı kime teslim ettiğimz hakkında en azından fikrimiz olur,bu başlık altında adanada olan arkadaşlar yorum yaparsa iyi olur

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adanada 2 servis vardı.2 hafta önce Arpel kapandı.Şu an tek onatça var.

Ben her gittiğimde arabayı yıkatırım.Ama yıkamamak için naz yaptıkları oldu.Ben 1. yıl bakımını da orda yaptırdım.Açıkcası arabamda bir sorun yok.En son klima sıkıntısı için gitmiştim 2 hafta önce.soğutmuyordu.teste bile çıkmadan sorun yok dediler canımı sıkmıştı.ben rolantide sogutmuyor demedim 100 ün üstündeki hızlarda soğutmuyor dedim.rölantide bakıp yolladılar.cumartesi diye ses etmedim çünkü randevusuz gitmiştim..

Ama onatça ile diğer opel servislerinin pek bir farkı yok.olay biraz da size kalıyor.anahtarı verirken arabayı yıkatıp getirin diye tembihleyin bir sıkıntı olmaz.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Adanada 2 servis vardı.2 hafta önce Arpel kapandı.Şu an tek onatça var.

Ben her gittiğimde arabayı yıkatırım.Ama yıkamamak için naz yaptıkları oldu.Ben 1. yıl bakımını da orda yaptırdım.Açıkcası arabamda bir sorun yok.En son klima sıkıntısı için gitmiştim 2 hafta önce.soğutmuyordu.teste bile çıkmadan sorun yok dediler canımı sıkmıştı.ben rolantide sogutmuyor demedim 100 ün üstündeki hızlarda soğutmuyor dedim.rölantide bakıp yolladılar.cumartesi diye ses etmedim çünkü randevusuz gitmiştim..

Ama onatça ile diğer opel servislerinin pek bir farkı yok.olay biraz da size kalıyor.anahtarı verirken arabayı yıkatıp getirin diye tembihleyin bir sıkıntı olmaz.
bu klima sorunu ilgincmis bende tam tersi rolantidekinin 2-3 kati daha fazla sogutuyor veya isitiyor 100 gibi hizlarla giderken

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bu klima sorunu ilgincmis bende tam tersi rolantidekinin 2-3 kati daha fazla sogutuyor veya isitiyor 100 gibi hizlarla giderken
Ben kompresörde sıkıntı olduğunu düşünüyorum.Ama geçen gün denedim güzelce soğuttu.Anlık bir problem mi oldu diye düşünmedim değil.Filtreleri değişeli 2 ay oldu daha.Bir süre daha kullanacam.Eğer tekrar sorun yaparsa Kompresör elveda demiş..

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle sallierim saol bilgiler için  :) ya bide ben araca cam filmi,stopları karartmak,krom cam çerçeve yaptırmak istiyorum adanada var mı bunları iyi yapan bi yer  ,serviste ne kadara yapıyorlar bilmiyorum ama pahalıdır diye tahmin ediyorum

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eray01 link' Alıntı:
öncelikle sallierim saol bilgiler için  :) ya bide ben araca cam filmi,stopları karartmak,krom cam çerçeve yaptırmak istiyorum adanada var mı bunları iyi yapan bi yer  ,serviste ne kadara yapıyorlar bilmiyorum ama pahalıdır diye tahmin ediyorum
serviste stop karartma yapmıyorlar.nikelajlar 1000 tl ye yakın.titiz nikelajdan alıp kendin uygulayabilirsin.stop karartmayı da 3m de yaptırabilirsin.Leman kültürün orda 3M var petrolün karşısında orda yapıyorlar.Hem film yaptırır hem de stop karartırsın.

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
serviste stop karartma yapmıyorlar.nikelajlar 1000 tl ye yakın.titiz nikelajdan alıp kendin uygulayabilirsin.stop karartmayı da 3m de yaptırabilirsin.Leman kültürün orda 3M var petrolün karşısında orda yapıyorlar.Hem film yaptırır hem de stop karartırsın.
eyw kardş thnxx ,3M ye soracam en yakın zamanda,bide of tuning diye bi yer varmış necip fazıl bulvarında orası nasıl bilgin var mı orası hakkında ? adanadan bu arada sadece senle ben mi varız nedir  023hm

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eray01 link' Alıntı:
eyw kardş thnxx ,3M ye soracam en yakın zamanda,bide of tuning diye bi yer varmış necip fazıl bulvarında orası nasıl bilgin var mı orası hakkında ? adanadan bu arada sadece senle ben mi varız nedir  023hm
Adanadan aslında üyelerimiz var ama nedense forumu fazla aktif kullanmıyorlar :).Aydın var mersinli hemşomuz o aktif.

Birçok tuning var ama açıkcası hiçbirini denemedim.3M biraz pahalı ama en kalitelisi de o diye biliyorum.Cam filmi için Lumar ı da tavsiye ederim.Bir de adana polisleri cam filmine karşı alerjili..1 ya da 2 numara yaptır.sakın 3 yaptırma çevirmede cezayı kesip filmi sökerler..