adam gıbı adam

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet yuzunuu gormeden acık hesap calısıgım mehmet canpolat tan bahsedıyorumm kısaca adam gıbı adamdan bahsedıyurm ... sıtemızden canpolt bahsedıyurmm

yuzunu gormeden sureklı bılgı parca alısverısı yaptık ve benım uzun tatıl seruvenımde mersın adana ve ıskenderun maceramda benı 1 hafta boyunca evınde agırlıyan adam gıbı adam konusmasından oturmasına butun arkada cevresının kendınden cekınmesıne ragmen hayatta yalanla dolanla ısı olmuyan ıskenderun cevresınde efendılıgıle tanınan benı mısafır etıgınde bana ben kurus para harcatmıyan mehmet canpolata cok tesekkurler ederım kısaca o kadar cok ınsan tanıdımkı ve buyuk sehırde yasamama ragmen boyle bır adam cok nadır bulunur her sey ıcın tesekkur ederım kardesım benım vur de vuruyum oldur de olduruyum senın gıbı ınsana az bıle bunlar ...

gelelım adanaya alperen sureklı telefonda muhabbet ettık yuz yuze geldık ıslerınınden dolayı bır kere gorusebıldık saglık olsun adana kebabı sozunu unutmadım son saatte senı aradıgım ıcın kusura bakma ucagım kalkıcaktı :) kardesımsınn

Moderatörün son düzenlenenleri:

admin

Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.opelim.net
Kibar bir Teşekkür başlığı altında devam etmesini temenni ediyorum.Konu dışında yazmayalım lütfen.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanıyanlar var tanımıyanlar var munkunse tanıyanlar yazsa super olur

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başkası tarafından böyle güzel sözleri duymak CANPOLAT adına güzel bir duygu olsa gerek. Umarım sana tek kuruş harcatmadığı için teşekkür etmiyorsundur.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başkası tarafından böyle güzel sözleri duymak CANPOLAT adına güzel bir duygu olsa gerek. Umarım sana tek kuruş harcatmadığı için teşekkür etmiyorsundur.

yanııı onun gıbı adama can feda dıyourm yaa adam gıbı adam dıye bahsedıyourm :) bence herkezın tanıması gerektıgını dusunuyurmm

canpolt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim meli buralara kadar zahmet edip gelmen benim için herşeye bedeldi...herzaman iskenderun da bir kardeşin olduğunu asla unutma, sen çok değerli birisin...kısacası; belliki senin de dostluğa ihtiyacın vardı benimde.... çok tşk ederim dostum herşey için

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her zaman kardesımmm sen benı en guzel sekılde agırladın bende senı her zaman beklerımmm :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1- Arkadaşı fazla tanımıyoruz, iyice tanımamız için kendisini üye arşivinde tanıtırsa iyi olur.
2- Günümüzde dostluklar git gide azalıyorken bu güzel satırları okumak süper bir şey.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Başlığı okuyunca Bursaspor Tezahuratı geldi aklıma;

Adam gibi adam Ertuğrul Sağlam. :D :)