Açtığım konu neden silindi !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Microsoft word başlıklı konum neden silindi? heryere baktım belki konu taşınmıştır diye düşündüm ne yazıkki bulamadım...çok acil ihtiyacım olan bir konuda yardım istedim saolsun forum da ki arkadaşlar yardımcı olmaya çalıştılar ve konu ansızın silindi ve hiçbir açıklama yapılmadan!!!Belki açıklama zorunluluğu yoktur ama en azından özel msj la sebebini yazsaydınız daha yumuşak bir davranış olabilirdi.araştırdım ve baktım forum kuralların da

14- Forumumuzda telif hakkı içeren ses / video (mp3 vs.) yayımlanması kesinlikle yasaktır.

Diye bir madde var...buna dayanarakmı yoksa başka bir şeymi???okadar paylaşımlar yapıyoruz yardımlaşmaya çalışıyoruz ama böle haber vermeksizin konunun silinmesi insanları olumsuz yönde etkiliyor!!!umarım bunu dikkate alırsınız.herkese saygılar....

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide sana verdiğim link orjinal microsoftun kendi sitesindendi 60 günlük deneme versiyonuydu herhalde mod arkadaş illegal link sandı galiba

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet tamamen yasal bir linkti...çok çok acil ihtiyacım vardı teşekkür ederim ki sayenizde işimi hallettim.cv mi hazırladım teslim ettim...Daha işe başlamadan köstekler çıktı insanın canını çok sıkıyor.açtığımız her konuya dikkat ediyoruz...............

Keepwalking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normaldir. alış

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tema fln değişmiş bakıyorum da belki onda yanlışlıkla silinmiştir ama yasal link olmadığını zannetmede olabilir...

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tema fln değişmiş bakıyorum da belki onda yanlışlıkla silinmiştir ama yasal link olmadığını zannetmede olabilir...

tema ile alakası yok bilerek silinmiş herhalde

ama tekrar diyorum link illegal değildi

mod arkadaşlar biraz konuyu inceleyin öyle silin yararlı bir linkti

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sorun benden kaynaklandı. orda dowload edilecek yasal bi site vermedğimden oldu ama msj silinseydi daha iyi olurdu sanki?

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende open office adlı bi prog linki vermiştim ama benimkide yasal bi linkti şirketin kendi verdiği link. neyse vardır bi açıklaması işiniz görülmüş ya mühim olan o

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
alış cnm alış :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...