Acilllllll

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Acilllllll

Karşı tarafın araca birşey yapmış olduğunu ispat etmek güç bence siz motor kısmına bir bakın zaten yıkanmış ise anlaşılır. Ama fren disklerindende ses gelme ihtimali var ve ses kesilir, eğer ses kesilmez ise önce yetkili bi servise danışın. Olay biraz farklı çünkü.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla usta mahkemelik olsan da hiçbişe kazanamazsın.umarım ciddi bir sıkıntın yoktur

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracın depo fullmu.cekım gucunde dusuş yada barız bı eksıklık hıssedıyormusunuz.ses aracın deposundanda gelıyor olabılır dıkkatlı dınleyin

ilknur07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Depo full değil 8 aydır kullanıyorum hiç ses yoktu böyle on taraftan gelio :(( yıkamaya göndermeden önce hiç bişey yoktu

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o zaman bence servisd goturun derım.basıt bır poblem olabılır.araclarımıza gozumuz gıbı bakıyoruz yaban ellere teslim etmek bu gıbı sorunlara sebep olabılıyor

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle geçmiş olsun, umarım önemli bir sorun değildir. Size tavsiyem aracınızı kendiniz yıkayın. Çok mecbur kalırsanız da kendi şampuanınızı, bezlerinizi, vs. götürüp, yıkanırken başında bekleyin. Bu ülkedeki, isim yapmış sözde kurumsal oto yıkamacılar da dahil, hiçbir oto yıkamacıya güvenmiyorum ve asla arabamı yıkatmam. Yetkili serviste bile yıkamalarına izin vermem. Tek izin verdiğim şey, kuyu suyu değilse basınçlı su tutmalarıydı eskiden, onu da beceremedikleri için artık onu da ben yapıyorum parasını verip ya neyse... Araba yıkamak ciddi bir iştir, bu işle ilgili en ufak bilgisi olmayan insanlar, arabaları mahvedip bir de üstüne binlerce lira para kazanıyorlar ya, deli oluyorum... Tekrar geçmiş olsun.

ilknur07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ewet maalesef :( bu bana iyi bir ders oldu :(  yarın ilk is gunlasin yolunu tutmak. Bu arada bilgilendirme için tsk ederim ...

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız dizelse o lokurtu depodan geliyor olabilir.Ama önden geldiğine eminseniz servise bir gösterin umarım ciddi bir sorun yoktur.

ilknur07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umarım :( tsklerrr:(((((

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sürücünün oturduğu yere göre ön camın sol dış kısmından mı geliyor sıvı çalkantı sesi? Eğer öyleyse motor soğutucu sıvısı azalmış olabilir bir nedenden dolayı. Kontrol etmekte fayda var.