acill yardım cam ile ilgili!!!

oguzHan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkese gunaydın ben bundan 1 hafta once cam filmi yaptırmıstım ve filmde kabarcıklar olusmustu yaptırdıgım yere goturdugumde camlarda çapak oldugunu soyledıler bunu anca servıse goturmem gerektıgını soyledıler çapakların gıderılmesı için bunla ilgili bana yardımcı olurmusunuz

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: acill yardım cam ile ilgili!!!

:) camda çapak mı ılk defa duyuyorum kardes camda helekı dıs veya iç yuzeyınde capak bence senı yemısler gıbıme geliyor

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Film çekmeden önce, camı iyice silip tozsuz,pürüzsüz hale getirmediler ise camda kalan bazı toz vs. hava kabarcığı yapmış olabilir

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UNS link' Alıntı:
Film çekmeden önce, camı iyice silip tozsuz,pürüzsüz hale getirmediler ise camda kalan bazı toz vs. hava kabarcığı yapmış olabilir
Aynen katılıyorum... ևapak diye bir şey ilk defa duyuyorum. Hem madem çapak vardı ona göre temizleyip yapacaklardı o zaman...  :-\

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

yemişlerrr yekten ceken usta becerememıs  capaktan demıs eger gercekten capak varsa turkıye tarıhınde bır ılk olucan haberın olsun

C

cozgul

Bilgi Girilmemiş

Madem camda ևapak die bir muahbbet var.. Yaparken görmedin işini bitirincedemi kontrol etmedi bu amcalar...

Bencede burada atmışlar gibi geldi her camdamı var tek camdamı?  söküp temizleyip tekrar yapacaklar... Camda ufak tefek az sayıda baloncuk kalır kuruyunca yok olur arasında bir pürüz varsa camında zaten bu bir kusurdur ozaman servisten başka taleplerde bulunursun...

ama böle bişi olsa zaten flimden öncede sen farkederdin die düşünüyorum

oguzHan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

banada ole geldı fakat butun camlarda var capak bu araba mumlanırken fln camlara gelmıs gıbı bı muhabbet yaptılar bende tam anlamadım

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

çok hocam temizlememişler belliki.. söyleyin baştan yapsınlar..

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

bencede temizlemeden cektiler kıvıracak yer arıyorlar gıdın bır camı sokup ıyıce temızleyıp yapsınlar yıne olursa baska cozum arıyın

oguzHan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
bencede temizlemeden cektiler kıvıracak yer arıyorlar gıdın bır camı sokup ıyıce temızleyıp yapsınlar yıne olursa baska cozum arıyın
oyle yapıcam olmadı servısı arar bılgı alırım yada yaptırcak baska yer bakalım