Acil

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
98 Vectra B cd nin sağ aynası kaç ytl az önce birisi arabaya vurmuş geri geri gelirken kapının altında çok minik bir ezik var ama ayna kırılmış plakayı alamamışlar ama vuran kişiyi tanıyanlar var cep ten ulaşmaya çalışacağız ezikten geçtikte ayna ne kadardır acaba?:confused: :confused: :confused:

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen sene ben içerden kumandalı sol dikiz aynasını kökten kopartmıştım. Yan sanayi sıfır 90 ytl ye aldım. 10 ytl ye de taktırdım. Eğer ayna arkası boyalı ise ayrıca onu da boyatman gerekir. Onada 10 ytl vermiştim. Bana 110 ytl ye patlamıştı. Ancak benim araç corsa. Seninkisi biraz pahalı olabilir belki.

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sağol CENK kardeş bende şimdi internetten baktım 1. sınıf yan sanayi(ne demekse) 90 ytl heralde boya montaj 140 civarını bulacak teşekkürler.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çarpanı bulabildin mi bari?

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjınal komple boya dahıl 250 ytl yan sanayı boya dahıl 100 ytl ye cıkartabılırsın.nerden bılıorum! gecen kıs komsum vurdu ayna kapak dahıl gıttı.ılgınc olan esas adamı kacarken zor yakaladım daha dogrusu allah reva gormedı kara saplandı oylelıkle adamı yakaladım.ve bız bu adama komsu dıyoruz...!!!

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Evet vatandaşı arkadaşlar tanıyormuş telefon ettim abi fark edemedim vurdum arabandada birşey yok sandım dedi bugün gelecek görüşecez bakalım ya insan gibi vurunca ben vurdum kusura bakma dese belki canın sağolsun diyecez gerçekten arabada pek bişey yok aynanın üst tırnaklı olan kısmının tırnağı kırılmış kapı altındada ellenmiyecek kadar bi ezik hepsi bu:mad: :mad: :mad:

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yönlendirmek gibi algılanmasın(algılanırsada mesajı lütfen kaale almayınız) ama ben olsam vurup kaçmasından dolayı ceza olsun diye aynayı orjinaliyle değişitirip çıkanıda hatıra olarak ona veririm.:mad: :mad:

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ya vicdan iştedün geldi abi farkedemedim falan dedi 40 ytl bıraktı ay başında kalanını veriyim maaşı aldığımızda dedi gitti gelirse gelir gelmezse naapalım bizde maaşlı çalıştığımız için dayanamadık hayırlısı artık.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun