acil yardımmmm astra j sedan

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Cvp: acil yardımmmm astra j sedan

Arkadaşlar su bir gerçek benzinli aracın doğasında benzinle çalışmak var ama lpg her araçta yüzde yüz uyum içerisinde çalışır diye bir şey yok. Lpg zamanla aracı yorar ve araç benzin hissinden gittikçe uzaklasir buda ayrı bir gecek.

mathematichi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende aracın süspansiyonlariyla ilgili birşey sormak istiyorum. Şu an Zonguldakta ikamet ediyorum ve yollar inanılmaz bozuk. Sağlam bir yol bulmak imkansız. Burası adeta köy yolları gibi hatta bazı yerleri köyden bile beter. Burda arkadaşların araçlarında yolculuk ederken birşey farkettim. Mesela 2010 Fiat linea ile yoldaki tüm çukurları dalgalanmaları hissediyorum. Ama 2015 Volkswagen polo comfortline ile bunu hiç hissetmedim. Bazende 2010 Mazda 3 HB ile gidiyorum ve onda ise orta düzeyde hissediyorum. Acaba Astra J sedan bunların içinden hangisi gibidir. Yol tutuşunun güzel olduğunu biliyorum ama şehir içindeki kötü yollardaki durum nedir ?

farukksgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende yeni aldım Astra sedan 1.6 115 Hp. Edition Plus
Araç konforlu ve kullanışlı, arkadaşlarında dediği gibi düz yolda performans gayet güzel ancak yokuşlarda performans baya düşüyor buna rağmen yine de bana göre tatmin edici almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim fiat egea'nın urban paketinin 54000 tl olduğu yerde 56.000 tlye Astra kesinlikle tercih edilir ;)

@mathematichi arkadaşım, süspansiyon da bana göre tatmin edici çukurlara girince fazla hissedilmiyor, araç içeri sesde almıyor. Aşırı hız tutkunu değilseniz beklentilerinizi karşılar...