acil yardımmmm astra j sedan

adem58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar ben foruma yenı üye oldum. 2016 astra j sedan almak istiyorum. bayi 56000 fiyat verdi.
ancak ben kararsızım. bunun sebepleri
arabanın ağır oluşu, çekişini performansını nasıl etkiliyo,
lpg konusunda tutarsız görüşler var.
bundan önceki arabam clio 3 tü 1,2 dii. performansı yoktu bunda da aynı sorunu yaşamak istemiyorum. sürekli araba alıp satacak begenmedim degiştiriyim diyecek durumda da değilim. aldığım zaman uzun süre binecem
işte bu yüzden siz değerli arkadaşların fikirlerini ve yorumlarını bekliyor, beni aydınlatmanızı temenni ediyorum, şimdiden herkese teşekkür ediyorum

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: acil yardımmmm astra j sedan

adem58' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ben foruma yenı üye oldum. 2016 astra j sedan almak istiyorum. bayi 56000 fiyat verdi.
ancak ben kararsızım. bunun sebepleri
arabanın ağır oluşu, çekişini performansını nasıl etkiliyo,
lpg konusunda tutarsız görüşler var.
bundan önceki arabam clio 3 tü 1,2 dii. performansı yoktu bunda da aynı sorunu yaşamak istemiyorum. sürekli araba alıp satacak begenmedim degiştiriyim diyecek durumda da değilim. aldığım zaman uzun süre binecem
işte bu yüzden siz değerli arkadaşların fikirlerini ve yorumlarını bekliyor, beni aydınlatmanızı temenni ediyorum, şimdiden herkese teşekkür ediyorum

Alacağınız araba sanıyorum 1.6 atmosferik 115 beygir. Kasanın ağırlığı ve motorun atmosferik oluşundan dolayı pek bir performans beklemeyin.

Satın almadan önce bulabilirseniz eğer test etmenizi tavsiye ederim. Yüksek hızlarda ve üst viteslerde hele de biraz yokuş varsa klima ile birlikte çekiş hissedilir şekilde düşüyor.

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cliolar hantal sanırım. 115 beygirlik motor serilik sunmaz istediğiniz gibi ama kasayı gayet taşır bi hantallık yaşayacağınızı sanmıyorum. Ama dezavantajlarınu arkadaş anlatmış farklı yorumlar da gelir. Ben kullanmadım benzer ağırlık ve güçte arabalar açısından tahmini yorum yaptım

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

115 hp kullanıyorum yeterli bir motor performans asla beklemeyin uzun yolda düz yolda sıkıntı olmaz ama rampalarda vites düşçükte düşer 4-5 kişi artı bagaj yolculuk yapıyorsanız yokuşlar kabusunuz olur

Normal şehirçi kullanımda vs yeterlidir.
Yerinizde olsam 1.3 CDTİ yada 1.4 T 2. el düşük km araca bakardım

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2.el 1.4T yada 1.6T alın

Lapsetur1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net

Ben gayet memnunum. Arabaya her bindiğimde bir tokluk hissi veriyor bana.

Düz yolda gayet iyi arkadaşların dediği gibi rampada malesef performans düşüyor. Ben rampaya biraz hız arttırarak giriyorum bide CC'de çıkıyorum o zaman gaz tepkimesi daha iyi oluyor

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aslantürk60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6 115 hp kullanmaktayım performans beklentiniz üst düzeyse size göre bir araç değil ama performansı 1.2 cliodan kötü değildir. Bir önceki aracım 2.0 140hb bir araçtı onunla kıyaslayınca astra hantal kalıyor ama aracımdan genel olarak memnunum astra fiyatına B segment araç veriyorlar bence astra fiyat performan aracı lpg konusunda çekinceniz olmasın iyi bir ustaya taktırırsanız bir sıkıntı çıkarmaz en azından benim ustam garanti verdi 15000 km lpgde kullanmaktayım çok memnunum yakıttan performansada bir etkisi yok klima açık geçen gün 800km yol yaptım 2.10 tlden lpg aldım 0.15 kuruş yakmış kmye. isteğiniz yüksek performans değilse memnun kalırsınız birde başka bayilerden de fiyat alın pazarlıkla indirim alırsınız.

bynemeth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6 ya LPG takarsan o arabayı satarsın. Hatta yakabilirsin bile. Çünkü çekişi berbat durumlara düşüyor. Fren diski arızasi nedeniyle aracı sanayiye götürmüştüm. Orda biriyle tanıştım. Adam LPG taktırmış. Abartmıyorum dokunsan ağlayacak cinsten.

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bynemeth' Alıntı:
1.6 ya LPG takarsan o arabayı satarsın. Hatta yakabilirsin bile. Çünkü çekişi berbat durumlara düşüyor. Fren diski arızasi nedeniyle aracı sanayiye götürmüştüm. Orda biriyle tanıştım. Adam LPG taktırmış. Abartmıyorum dokunsan ağlayacak cinsten.

O kadarda değil hocam. Benim araçtada lpg takılı ama şu var araç lpg de benzinden daha hisli daha hızlı değil ama benzinde klima açık 2. viteste çıkmadığı yokuşu aynı şartlarda tüpte daha iyi çıkıyor, bu dediğim yol keskin viraj hemen yokuş başlıyor kaptırma yapamıyorsun ikinci viteste girdiğim yokuşu 1. viteste bitiriyorum ama ama tüpte 2. vitesle bitiriyorum. Bahsettiğiniz arkadaşın araçta bir sıkıntı vardır yada bugüne kadar hep tutbolu araç kullanmıştır atmosferik aynı tadı vermemiştir. Performansta turbo gibi olmaz ama aracı yakmalık bi durum yok.

sahincem20001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracım 1.6 115 hp otomatik benzin + lpg kesinlikle sıkıntısız. Araç benziden neyse lpgde o. Çok hız ve performans düşkünü değilim bu yüzden araç beni fazlası ile tatmin ediyor. Gitmiyor diyenler olayla farklı açıdan bakıyorlar bence...