Acil yardımınız ve bilgilendirmeniz gerekiyor(kaza)

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin arac 2000-2500 civari tutar eger iceride bi yerlerde elektronik biseyler zarar gormediyse

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bel ki o kadar bile tutmaz ama on duzen ne alemde anlamak gerekli...aman sakat is yaptirma on duzene bir daha dikis tutmazsa zamanla kalanlarinida bozar o tarafin...

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım yaklaşık 1 ay önce benim aracıma arka tampondan çarpma nedeniniyle kaza oldu.Kaskom vardı ,özel servis götürdüm önce küçük bir rakam söylediler,sonra miktar söylediklerinin 2-3 misli artı,gerçi kasko ödedi ama bilemiyorum geçmiş olsun

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendimce bir hesap yaptım fotoğraftan gördüğüm kadarıyla...400 liraya yakın parçalar tutuyor belki daha az belki daha fazla birebir görmek lazım.astra için yazıyorum bu arada gri renkli araç.parça ların yanı sıra kaporta boya artı işçilik...parça başına 100 ila 150 lira arası boya,kaporta da biraaz altı olur kaput için.işçilik en basit tampon sökümü takımı için 50 lira alırlar.ön takım da ise en basit viraj denge askı çubuğu bile 30 lira geçen ben değiştim...diyorum ya bakmak lazım nedir ne diğildir.toplam da en az 1000 liranız gider...2000-2500 lira demiş arkadaşlar saygı duyuyorum tabikide ama 1000 liraya anladığım kadarıyla ben bu aracı çıkarırım.parçalar fazla tutmuyor.boya+kaporta+işçilik tutanlar.geçmiş olsun gerçekten kaskoyu es geçmezsiniz artık.sigorta hakkın da bilgim yok malesef...

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendimce bir hesap yaptım fotoğraftan gördüğüm kadarıyla...400 liraya yakın parçalar tutuyor belki daha az belki daha fazla birebir görmek lazım.astra için yazıyorum bu arada gri renkli araç.parça ların yanı sıra kaporta boya artı işçilik...parça başına 100 ila 150 lira arası boya,kaporta da biraaz altı olur kaput için.işçilik en basit tampon sökümü takımı için 50 lira alırlar.ön takım da ise en basit viraj denge askı çubuğu bile 30 lira geçen ben değiştim...diyorum ya bakmak lazım nedir ne diğildir.toplam da en az 1000 liranız gider...2000-2500 lira demiş arkadaşlar saygı duyuyorum tabikide ama 1000 liraya anladığım kadarıyla ben bu aracı çıkarırım.parçalar fazla tutmuyor.boya+kaporta+işçilik tutanlar.geçmiş olsun gerçekten kaskoyu es geçmezsiniz artık.sigorta hakkın da bilgim yok malesef...
dikkat ederseniz ön düzenle ilgili bir problem yok ise o kadar bile tutmaz dedim... ben usta değil sadece tahmin yapan bir kullanıcıyım... saygınız ve bizi aydınlattığınız için teşekkür ederim...

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikkat ederseniz ön düzenle ilgili bir problem yok ise o kadar bile tutmaz dedim... ben usta değil sadece tahmin yapan bir kullanıcıyım... saygınız ve bizi aydınlattığınız için teşekkür ederim...

Saygımız her zaman var....aksini asla düüşünmeni istemem.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gördüğüm kadarıyla önde iki takım farda kırık...
sırf bunları değiştirsen; orjinali 1000 ytl yan sanayisi 500 ytl tutar.
toplamda 1000 ytl zor be abi.

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten araç benim olsa o fiyata belki az biraz üstüne çıkarırım.bu şekilde söylersem daha anlaşılır olur sanırım.normalde verilen fiyat belli 2000 lira ve üstü ama ben kendi adıma konuştum.eğer tanığı yer varsa arkadaşın ona göre yol çizmesine yardımcı olmak için.gidipte haybiye 300-500 lira fazladan vermesin diye.çoğu parçayı geliş fiyatına alıyorum sadece işçilik veriyorum okadar.Bu arada trafik sigortası 8/8 suçlu olanın aracını diğilde karşı tarafın aracını belli ölçüye kadar karşılıyormuş.Ne yazıkki kendi aracının masrafı suçlu olan kişiye aitmiş bende bu gün tam anlamıyla öğrendim bilgim yoktu bu konu da.yanlız 8/4 birine 8/4 diğer tarafa olsaymıştı iki aracın trafik sigortaları araçların hasarını karşılıyormuş.fiyat konusun da biraz pozisyon farkı var sanırım servisle ustalarınızla olan ilişkilerinizle alakalı.ben kendi özel servisime sayısız aracı kaporta boya ve bakım için getirmişimdir.sonuç olarak her emeğin,hoşgörünün karşılığı olarak sis lerimin xenonları nı metin ustam saolsun hediye etti.neyse konu fazla dağılmasın hasarı olan arkadaşa tekrar geçmiş olsun.