Acil yardim!!!

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkese merhabalar ben 20 gün önce 2001 model corsa 1.4 16v 3k bi araç aldım ve opel ailesine girmiş bulundum :) yalnız aracımla alakalı bikaç sıkıntım var eger yardımcı olursanız çok çok sevinirim araç çok yogun olmasada beyaz duman atıyor forumda okuduklarıma nazaran arabada herhangi bi titreme sallama devir saatinde oynama yag yakma ( yagı değişeli 1000 km oldu) yok fakat 4bin deviri geçince araba çok bagırıyor ama çekişinde bi düşüş yaşanmıyor ve araba ısındıktan sonra ( sabahları ilk çalıstırma hariç ) arabayı stop edip çalıstırdıgında araba anlık stop edicekmş gibi oluyo (kontagı çevirir çevirmez... hatta bazen stop da ediyo ) sonra topluyo kendini yani devir kontagı çevirince direk 1 e kadar yükseliyo sonra 500 ün altına iniyo o sırada stop etmemesi için artık gaz veriyorum gaz vermezsem stop etme olasılıgı var çünkü sonra tekrar normal 800 civarlarında bekliyo bunların nedenleri ne olabilir umarım derdimi anlatabilmişimdir arabadan hiç anlamam :) yardımlarınız için şimdidden tesekkur ederim saygılar!!