ACİL YARDIM...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ACİL YARDIM...

Burock3427 link' Alıntı:
Kesse bile ileride ters bir durumda biz garanti dışı kalacağını beyan ettik müşteri kabul etti öyle yaptırdı deseler öylece kala kalırsınız. Zaten Opel Türkiye sizin aracı garanti dışına çıkardıktan sonra çok fazla kıymeti kalmıyor gerisinin.

Bu arada ben Astra J lere OBD'den yükleme yapılıyor diye biliyorum. Mehmet Gazihan bu şekilde yaptığını söylemişti. Kutuyu açmayacaktı. Gerçi sonradan 2012 lere atılamıyormuş dendi en son.

Bir de çok merak ettim hangi bayi chip yapmayı öneren...
ben makyajlı kasalara kutu açmak zorunlu diye duymuştum

gulumsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faturayla garantının hıc bır alakası yok arkadasım o fatura sadece o ıslemı yaptırdıgını gosterr esas alınan garantı kosuludur ve garantı kosulunda servıs dahı olsa opel gm nın ızın verdıgı dısında hersey garantı dısı bırakılmaya maruzdur o yuzden dıkkat et  chiv nıcklı arkadasımızında dedıgı gıbı bu soyledıklerını bı kagıda dokup bayı kasesı ve ımza yetkısı olan birisi imzalasın yoksa benm gıbı bsına buyuk ıs alırsın.

mr.blacksea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faturayla garantının hıc bır alakası yok arkadasım o fatura sadece o ıslemı yaptırdıgını gosterr esas alınan garantı kosuludur ve garantı kosulunda servıs dahı olsa opel gm nın ızın verdıgı dısında hersey garantı dısı bırakılmaya maruzdur o yuzden dıkkat et  chiv nıcklı arkadasımızında dedıgı gıbı bu soyledıklerını bı kagıda dokup bayı kasesı ve ımza yetkısı olan birisi imzalasın yoksa benm gıbı bsına buyuk ıs alırsın.

G֜L֜MSEK :

SİZİN BAşINIZA NE GİBİ BİR DURUM GELDİ ARACINIZ GARANTİ DIşIMI OLDU ???????????

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onun aracına lpg takılmış garanti dışı kalmaz demişler sorna aracı garanti dışı bırakmışlar.yazılı belge isteyin diyor bu sebeple

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

Servis size "chip tuning işlemi servisimiz tarafından yapılmıştır. Bu işlem sonunda aracın garanti kapsamı dışında kalması söz konusu değildir." şeklinde bir yazı vermiyorsa aracınız garanti dışı kalmış demektir. Aman aman yaptırmayın. Ben olsam bunu yapıp da garanti dışı kalmıyor diyen bayiden araç bile almam.

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iyice araştırın sonra yaptırın

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Beyne yazilim atmakla, opel araci garanti disi sayar. Ancak bayi opele caktirmadan bu durumu idare edebilir.

O bayi kapanirsa, arac bozulur baska bayiye gitmek zorunda kalirsaniz? baska bayide yazilimi fark ederse, dogal olarak garanti disi bu arac der..

Yada;

Size soz veren bayinin yarin sozunu tutacagi ne malum? Araci sattiktan sonra ben chipli araca garanti vermedim derse, aksini elinizde bi belge olmadan nasil ispat edeceksiniz?

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bayinin hiçbir şekilde garanti  dışı kalmaz diye yazılı kağıt verme yetkisi yok. Zaten büyük ihtimalle bunun yaptırırken sizden yazılı bir kağıt alıp bunun garanti dışı kaldığını beyan ederler.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence önce bir kullanın sonra karar verin. Ben 2 aydır eşimden arta kalan vakitte kullanıyorum ve performans açısından sıkıntı yaşamadım. Ayrıca 2012 modellerde bildiğim kadarı ile henüz yazılım yok. Ben olsam şimdilik uzak dururum.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

önceliklikle arkadaş yazılımla chipbox ı karıştırıyor olmasın. servis belkide chipbox takılacağını söyledi. biliyorsunuz ki chipboxı çıkardığın an araçta iz bırakmıyor. belki de racechip dir. yapancı forumlarda sıfır araca racechip takılıpta satıldığını okumuştum diye hatırlıyorum.