Acil Yardim:(:(

yihit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:help: MERHABA ARKADASLAR DAHA YENI OPEL ALMIS BIRI OLARAK YARDIMLARINIZI BEKLIORUM SIMDIDEN TESEKKURLER:)

OPEL CORSA 99 MODEL GLS 1.4 ALDIM.... ARABADA BEKLEDIGIM PERFORMANSI COK ALAMADIM SADCE COK CABUK HIZLANIO VE SUPER MAKAS ATILIO BASKA BI SEY BULAMADIM OZELIKLE AZ YAKMA KONUSUNDA...:confused: BU BENM EN BUYUK SORUNUUM BU ARABAYI NASI KULLANIRSAK DAHA AZ YAKAAR?? :( EGER BU ARABAYI KULLANAN VARSA ARABAYLA NELER YAPILCANI + LARINI - LERINE ANLATIRSA COK SEVINRIIM.. BU ARADA ARACTA GLS CELIK CANT VAR AMA ONUNDA HEP USTU KALKIK SOYUK (sanırım aldıgım adam kaldırıma surtmus) BUNLAR ICIN YAPABILCEKLERIM NELER? MODIFIYE OLARAK NELER YAPABILRIZ BU OTOYA BASKA??

CEVAP YAZCAK OLAN TUM ARKADASLARA SIMDIDEN TESEKKURLER... :help:

yihit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon arkadaslar bu arada jantlara gls yazmısım CMS olcak:D

yihit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldım sprey gri boya ama olmadı:(:( acaba buun ıcın özel bi boya varmıdır?

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
götür boyacı boyasın jant boya spreyi ile olmazz.(anlattığına göre çizikler derin!)

yihit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ya baya derin:( saol yardımın için.. daha araba dunyasıyla yeni yeni ilgelinorum onun için bu işleri çok bilmiorum:( en iisi boyacı goturrum arabayı:(

LvNt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işten iyi anlayan bir boyacıya götürüp, macunlatarak boyatırsan fıstık gibi olur. arabanı da uygun vites aralığında kullanırsan sarfiyatı düşürmüş olursun...
modifiye olarak ta alçalt gitsin.