Acil yardım teknik servis

alper_afk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar benim araba opel corsa 2004 cdti.araba debriyajdan su damlatıyor yagmur yagınca arabayı yıkatınca artık nerden sorun varsa debriyaja basınca su geliyor...uzun zamandır var bu sorunum artık cok bunalttı bilgisi olan arkadaslardan yardım istiyorum ne yapabilirim...kaportacıya gösterdim bi delik buldu kapattı ordan gelmediğine eminim sadece...onun dışında nasıl bi sorun olabilir...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silecek kapağının altında sağda akünün solda silecek motorunun olduğu yerin oralarda tapalar vardır onların etrafını bi temizlemeye bak kardeş,çok yaprak toprak doluyor..

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birebir aynı aracım var aynısı 2 haftadır bende de başladı bi yerden su giriyor pedalların üzerindeki sünger çekiyor pedallar haraket edince su akıyor hele oto yıkama makinesinde bir şişelik su boşalıyor ordan :)

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sieleceklerin olduğu plastık altında pislikten su birikiyordur tahliye tıkalıdır

alper_afk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sieleceklerin olduğu plastık altında pislikten su birikiyordur tahliye tıkalıdır
inşallah tahliye tıkalıdır başka bi sorun çıkmasında :) yani geçen gün yağmur az yağarken oldu bu sorun bende bugun şakır şakır yağıyor yağmur ama bu sefer su gelmiyor bakalım bugun özel servise götürecem neler olcak görcez...teşekkür ederim arkadaşlar...

alper_afk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birebir aynı aracım var aynısı 2 haftadır bende de başladı bi yerden su giriyor pedalların üzerindeki sünger çekiyor pedallar haraket edince su akıyor hele oto yıkama makinesinde bir şişelik su boşalıyor ordan :)
slm...çözebildinmi hocam sorunu merak ettim ben bugün gösterecem bakalım...

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haftasonu çözdüm ön sileceklere kollarından söktüm camın altındaki bakaliti ve altında ne var ne yoksa sökerek yada yerinden kaydırarak bütün ğislik ve ağaç kalıntılarını süpürdüm düzeldi.