acil yardım rolanti ayarlayıcı

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün kelebek boğazı ve rolanti ayarlayıcısını söktüm ve temizledim.Ama sorun şu rolanti sensörünün içindeki mil dışarı çıkmış mı olmalı yoksa içinde mi olmalı?Mili döndürünce içine ve dışına doğru mil gidip geliyor.Söktüğümde ne konumdaydı hatırlamıyorum.Lütfen bilgisi olan varsa acil yardım bekliyorum.Sabah işe gideceğim biran önce takmam gerekiyor.Teşekkürle

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
dünden beri öyle kalmamıştır, bişeyler yapmışsınızdır ama yine de siz onu istediğiniz konumda takın o zaten kendisi ayarlayacak otomatik olarak...

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim herkese.Ben de sabah erken vakit olduğu gibi taktım.Önce 2500 devir civarı çalıştı.Stop edip tekrar çalıştırınca düzeldi.

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk çalıştırma dışında dalgalanma olmadı.Bu sabah ta sorun olmadı.Ayrıca bazı arkadaşlar boğaz kelebeği temizlendikten sonra kalibrasyon yapmak gerekiyor demişler.Ben özel servise sordum opellerde olmaz volkswagen ve chevroletde olur dediler.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk çalıştırma dışında dalgalanma olmadı.Bu sabah ta sorun olmadı.Ayrıca bazı arkadaşlar boğaz kelebeği temizlendikten sonra kalibrasyon yapmak gerekiyor demişler.Ben özel servise sordum opellerde olmaz volkswagen ve chevroletde olur dediler.
:good: