Acil Yardım Lütfen !!! Kaloriferim Çalışmıyor

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
Merhaba arkadaşlar, az önce hava -1 dercelerde iken kalorifer çok güzel bi şekilde sıcacık çalışırken birden ekrandaki ve kadranlardaki bütün ışıklar yanıp sönmeye başladı. Ben ne olduğunu anlamadığım için hemen arabayı kenara çektim ve arabayı komple durdurup tekrar çalıştırdım. Bu kez de öndeki oksijen lambası yanmaya başladı ve klimanın ışıklarının yanmasına rağmen çalışmadığını farkettim. Eve kadar o şekilde geldim. en ufak bir üsfleme bile yok. digital göstergede klima sanki çalışıyormuş gibi bütün düğmelerin ışıkları yanıyor. ama maalesef kaloriferim artık çalışmıyor.
Neden olabilir bu?

BLADE44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş Ayni Sorun Bendede Vardi Elektrikçiye Götürdüm Farlari Açip Kapatan Düğmemnin Altinda Arabanin çipleri Falan Var Onlardan Biri Bozulmuştu Onu Değiştirdi Sorun çözüldü Işiklar Yanip Sönüyo Demişsin Ya Benimde Bazen Yol Bilgisayari Takili Kaliyodu Yani Bahsettiğim Yerdeki çiplerden Dolayi

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş Ayni Sorun Bendede Vardi Elektrikçiye Götürdüm Farlari Açip Kapatan Düğmemnin Altinda Arabanin çipleri Falan Var Onlardan Biri Bozulmuştu Onu Değiştirdi Sorun çözüldü Işiklar Yanip Sönüyo Demişsin Ya Benimde Bazen Yol Bilgisayari Takili Kaliyodu Yani Bahsettiğim Yerdeki çiplerden Dolayi

onlar cip degil canım kardeşim sigorta muhtemelen sıgorta atmıs

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
sıgorta atmıs olabılır bır elektırkcıden yardım alırsanız daha ıyı olur

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigorta numarasını ve kalorıfer sıgortasını sende bulursun o kapagın arka yuzunde yerlerı var bak kalorıferı bul kıtapcıgın varsa daha ıyı bulursun sonra bır sıgorta alır takarsın sanırım bır sıgorta besyuz bın lıra bu kadar barız yanı

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
çok teşekkürler arkadaşlar. umarım sigortadandır. lakin ben de aracın kitapcığı yok. hangi sigorta olduğunu bulabilirsem ben halladerim aslında. deneme yanılma yöntemi ile arasam olur mu :):):):)

isikmuratim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deneme yanılma yöntemi ile arama bence çoook yorulursun, formda aracı seninle aynı olanlardan birinden rica et,, sana numarasını söyler.
Kolay gelsin.

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
Deneme yanılma yöntemi ile arama bence çoook yorulursun, formda aracı seninle aynı olanlardan birinden rica et,, sana numarasını söyler.
Kolay gelsin.

kardeş, atan sigortayı buldum. yuvasında kırmızı renk var ama sarı renk takılmış. atan sigorta sarı idi. ben yan tarafındaki arka cam rezistansın sigortasını (kırmızı) klimanın yerine taktım. baktım çalışmaya başladı. bir an sevindirik oldum :) lakin echo ya basında sigorta yine attı. acaba daha önce de bu yüzden sarı takılmış olabilirmi ki? ben de bi tane sarı alıp taksam çözülürmü acaba sorunum? yoksa yine de bi elektrikçiye öpülüp geleyim mi? :)

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş, atan sigortayı buldum. yuvasında kırmızı renk var ama sarı renk takılmış. atan sigorta sarı idi. ben yan tarafındaki arka cam rezistansın sigortasını (kırmızı) klimanın yerine taktım. baktım çalışmaya başladı. bir an sevindirik oldum :) lakin echo ya basında sigorta yine attı. acaba daha önce de bu yüzden sarı takılmış olabilirmi ki? ben de bi tane sarı alıp taksam çözülürmü acaba sorunum? yoksa yine de bi elektrikçiye öpülüp geleyim mi? :)

o takdıgın sıgorta kaldırmıyor sıgorta kapagında kalorıfer sıgortasının kac amper oldugu yazar ona gore takacaksın yoksa yuk bındıkce yanı calıltırdıkca atar
sıgortaların uzerınde yazar kaclık oldugu sarı kırmızı mavı yesıl farketmez numarası uygun olsun yeter