(( acil yardim : Gösterge işiği yanmiyo ))

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar,
haftasonu arka sisleri park lambalarına bağlattım, sabit yanıyor, ön sisleride aynı yaptım, birde stabel marka havalı korna gördüm hoşuma gitti onuda taktırdım, ancak ertesi gün korna çalmadı, ön sol sis yanmadı, tekrar gittim, kornanın sigortası atmış 10 luktu 15 lik taktılar, sisinde ampulü patlamış onuda değiştiler, ancaaak eve giderken dikkatimi çekti km. göstergesinin içindeki yapılan km.yi gösteren dijital göstergenin ışığı yanmıyor, kapkara olmuş, diğer tüm gösterg ışıklrı falan normal yani sigorta değil tahminim, peki nedir bu sorun, acaba yapılan bu işlemlerin bu sorunla ilgisi olabilirmi, bazı arkadaşlar onun küçük ampülü var o yanmıştır diolar, ama orayı söküp o ampül nasıl değişir kim yapar, bide acaba kesin ondanmıdır boşuna gösterge panelini söktürmeyeyim diyorum, bu konuda ne yapmalıyım, kesin ve pratk çözüm söyleyebilecek arkadaşlardan acil yardım bekliyorum...

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gündüz gözüyle, yeterli ışık altında km göstergesine dikkatle baktığınızda, ampül yanmasa bile km. okunabiliyor.eğer durum bu şekildeyse sadece ampül patlamıştır.

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahadır dediğin gibi sanırım ampül ise nasıl değiştirebilirim yada istanbulda nerde kaça yaptırabilirim bu işi ?

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okudum verdiğin linki
hattta özelden msj attım bakalım ne yanıt gelecek..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta 20 lıraya degıstıryorlar benımde basıma glemıstı cok korktum gostrge bozuldu dıe hemen 5 dakkada yapılıyor..
ayrıca sole bısı var o kornadan bende taktım oncekı aracımda hıc bı sorun yapmamıstı sımdı takıldıgında kornaya basınca farlarım azalıp gerı gleıyor ne hıkmetse elektrık tesısatı yetrlı degıl denılıyor ama bılmıorum sokucem olmazsa kornayı...
bıde keske arka sıslerı parklara degılde stoplara baglatsaydın dıger tarafa lamba koyup ben ole yaptım oda cok super duruyor

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka sisleri zaten öyle yaptım, far anahtarını ilk konuma alınca parklar yanıyo, arkadaki iki sis yahıyo, ayrıca frene basınca sisler daha parlak yanıyo, çifli ampul koydu sanırım, gerçekten hoş görünüyo,
ama şu göstergeleri acilen yaptırmam lazım,
istanbulda nereye gitmeliyim........

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gülersin tabiiii,
napim baba, senden fayda yok,
en son elektrikçi olayıda patladı biliyon :((
artık siteden yardım istiyorum :))

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende bi cenabetlik var abi sitede yazmak istemiyorum ama zor tutuyorum :)))))