acil bilgi

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevap yazan arkadaşlara teşekkürler, ben arabamın şanzumanı komple yaptırdım beyin filan ne varsa değişti 2.300 ytl. verdim .
benim ustayı gözüm tutmadı ondan sordum , neden derseniz. ön tamponun altında sağda ve solda birer tane plastik kaplama vardı motor koruma sacının yanında şimdi soldaki yok usta diyorum soldaki nerde cevap abi orda kaplama yoktu !!! ?? radyatörü de oynatmışlar 2 santim aşağıda kalmış yukarıda sabitleme yuvasınıdan çıkmış vaziyette bu ne diyorum abi normal diyor salak adam altında mutlaka takaoz gibi bir şey vardı takmayı unuttu yada kaybetti . bunlar benim gördüklerim şimdi acayip canım sıkıldı ya göremediğim yerler nasıl diye komple şanzuman indirdiler . arabayı öyle göreceğime çalınsaydı daha iyidi , altta motoru tutan kollar filan komple söküldü ya düzgün takamamışlarsa filan diye canım sıkkın bu konuda tavsiye istiyorum.

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi servis veya usta bu? paylaşırsan tecrübelerin bizlerede ders olur, şüphelerinde haklıysan oraya gidenlerde daha dikkatli olur. Geçmiş olsun

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Çok para vermişsin gibime geldi revizyona..Sağlam bir servise git kontrol ettir alt takımı..Travers ana civatalarını Torklayıversinler..

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
solda işe yarar bişey yok sadece soketler var o pilastik kendiliğinden düşmüş olabilir