açık hava filtresi ve rolanti

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
arkadaşlar arabama açık hava filtresi takdırdım motor ısındıktan sonra vitesi boşa attığımda devir saati rölantiye doğru düşerken aşırı derecede sıfır konumuna yaklaşıp stop edecek gibi oluyor ve bazen stop ediyor sebebi ne olabilir (rolanti ayarlacısı olabilirmi?)

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
bazende gazdan yağımı çektiğimde araba viteste iken ileri geri sarsılıyor araba sanki akü boşalırda vurdulurya kısa süre öle oluyor

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
lpg yok

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi aynı sorunlar bendede war.bnm sfı kutusunun girişteki hortumda yırtık war ki gsi osman nickli üyeninde aynı sıkıntısı wardı hortum çıkmış onunda bi kontrol etmende fayda war.. silkelemede baskı balata durumun nedir ?

edeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım rolant ayarlayıcı temizlettir sorun büyük olasıklla o

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hüseyin abi filtreyi ne zman taktırdın ne marka bende heves ediyorum ama angel eyes daki gibi fiyasko yaşamaktan korkuyorum kısa farları ne zaman yaptırcaz :(

filtrenin ses falan nası farkettimi kutuyu komple söktülermi altta bi borudan hava geliyo onu falan bağladılarmı filtreye bi resim varmı

ABS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sorunun bi benzeri zetec ( umarım dogrudur ) motorlu ford ta oldu.Hatta gazdan agayımı cektigimde devir fazla dusup motor stop ediyordu.Servisteki arkadas hava filtresi kutusunda hava debisini olcen biseylerden bahsetti.Yani hava akısının saglıklı olmadıgını soyledi.Belki bu yuzdendir.