acemiyim tavsiye

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra dti 2001

aracımın orjinal hoparlör yerlerine yenilerini koyup daha iyi bir ses kalitesi almam için ne yapmam lazım. woofer amfi gibi bir şeyler söyleniyor. teybim: pioneer deh-2000mp. aracın içinde bir yeri bozmak da istemiyorum ancak kaliteli ses almak istiyorum. lütfen yardım edin.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal kolonlarını değişsen ses bi nebze düzelir ama bu seni tatmin edermi bilemem. kompenent denilen mid tiz hoparlörler var bunlar için amfi gerekir bas ihtiyacını da bagaja kabinde olmak üzere bas alınabilir.bu kadar masraf girmek istemiyorum diyorsan arka cam önüne iki oval kolon koyarsın.bunun için ya arka sacı keseceksin yada mdf-fiber karısımı kabartmalı bi pandizot yapacaksın yada yaptıracaksın....

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ampli kullanmıcak elindeki üniteyle sürüceksen 1 takım hoporlor alabilirsin bu stock sistemini dahada iyi yapıcaktır. önerim ise hertz dcx serisi 16 cm coaxlar işini görebilir

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal kolonlarını değişsen ses bi nebze düzelir ama bu seni tatmin edermi bilemem. kompenent denilen mid tiz hoparlörler var bunlar için amfi gerekir bas ihtiyacını da bagaja kabinde olmak üzere bas alınabilir.bu kadar masraf girmek istemiyorum diyorsan arka cam önüne iki oval kolon koyarsın.bunun için ya arka sacı keseceksin yada mdf-fiber karısımı kabartmalı bi pandizot yapacaksın yada yaptıracaksın....

arka camın orayı bozmak istemiyorum, ancak senin dediğin de oldukça kompleks bir düzenek sanırım. kompenent denilen şey daha mantıklı internette biraz araştırayım şu kompenent neymiş.

teşekkürler..

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ampli kullanmıcak elindeki üniteyle sürüceksen 1 takım hoporlor alabilirsin bu stock sistemini dahada iyi yapıcaktır. önerim ise hertz dcx serisi 16 cm coaxlar işini görebilir

sanırım bu bir hoparlör markası. birazdan araştırıcam teşekkür ederim..

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi diğer arkadaşlarında gerekli açıklamalarda bulunmuş fakat comp. aldıktan sonra belli bir zaman sonra subw. alma ihtiyacında duyabilirsin. bu yüzden de ilk olarak kapı içi kolonlarını değiştirebilirsin ön kapılar için 16'' arka kapılar içinde 13'' başarılı olacaktır...

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de senin gibi düşünmüştüm. öncelikle kapı hoparlörlerini değiştirecem. hangi marka tavsiye edersin? kaliteli ve mümkünse uygun bir şey.

rpsykho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer yada jbl olabilir genelde 100-150tl civarı. 2 gün önce pioneer oval hoperlör taktık benim için yeterli seviyede ses veriyo kaliteside güzel

launch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
woofer ve amfi takmadan bas kalitesinde de artış görülebilir mi sadece kapılardaki hoparlörleri yenileriyle değiştirerek? çok büyük bir artıştan söz etmiyorum amacım yeri inletmek değil. bu astra h lardaki bas yetersiz geliyor duyulmuyor

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen benim de amacım öyle. sadece sesi biraz zorlayınca baslar boğulmasın istiyorum. benim de aklımda jbl vardı. teşekkürler...