Acemi sürücünün kullandığı araç ?

polis araçları zaten normal koşullarda kullanılmıyor, hangi polis dikkat etsin ki aracın kullanımına.

polis devriye arabalarının çok yüksek kilometrede olduğunu biliyorum, günde 12 saatte ortalama 100 km yaptıklarını duydum. yani günde 200 km, ayda 6000, yılda 72000 km.
5 yılda zaten araba bitiyor nerdeyse, 360000 km

24 Saat çalışan bir arabadan zaten ne bekliyorsunuz. Suçlu kovalarken ya da acil bir olaya yetişmeye çalışırken araç zaten özensiz kullanılabiliyor. Dikkatsizlikten değil, aceleden ve çok kullanımdan dolayı araba/motosiklet çabuk ömür tüketiyor zaten.

24 Saat çalışan bir arabadan zaten ne bekliyorsunuz. Suçlu kovalarken ya da acil bir olaya yetişmeye çalışırken araç zaten özensiz kullanılabiliyor. Dikkatsizlikten değil, aceleden ve çok kullanımdan dolayı araba/motosiklet çabuk ömür tüketiyor zaten.

24 saat sürekli devredilerek çalışan ancak el bebek gülbebek binilen aile otomobillerinden daha dayanıklı olan sarı ticariler biliyorum, kullananda iş olması lazım, devletin malı deniz muhabbeti oluyor genelde...

24 saat sürekli devredilerek çalışan ancak el bebek gülbebek binilen aile otomobillerinden daha dayanıklı olan sarı ticariler biliyorum, kullananda iş olması lazım, devletin malı deniz muhabbeti oluyor genelde...

Gidin o zaman hiç hizmet yapmayıp devamlı garajda yatan ilinizin vilayet garajına bakın orda devletin uçsuz bucaksı denizi var. İyi uykular.

Gidin o zaman hiç hizmet yapmayıp devamlı garajda yatan ilinizin vilayet garajına bakın orda devletin uçsuz bucaksı denizi var. İyi uykular.
anlaşılan memursun galiba......

ayda kaç kere suçlu kovalıyormuş bu arabalüar ??? ama hergün boş beleş rallideler...mert e katılıyorum bu konuda....eğitim 0...ve devlet malı deniz....

İyi uykular mı? Gecenin 2sinde devriye dolaşan polis ekibine, arkamıza dayanıp çakar siren ile taciz eden bir panelvan aracı ihbar etti yanlarına yaklaşıp, herifler 2dk içinde bulabilecekleri aracın peşinden gitmek yerine "he la he" diyerek geçiştirip kokoreç yemeye gittiler, arka sokakları fazla izliyosunuz herhalde...Tüm polisler kendi üstüne zimmetli araçları şahsi işleri için kullanıyor, eyvallah kullansın ama insan gibi kullansın. Etraf rüşvetle ev araba bağ bahçe düzen polislerle kaynıyor, herkes düzenden memnun ya düzülen? Neyse haklısınız bana iyi uykular...

fazlasıyla genellemişsiniz, devriye aracı zaten görev gereği herhangi bir ihbar olmasa da kendi mıntıkasında dolaşır boş boş.

üzmeyin boş yere birbirinizi ;)

Acemi sürücüden en çok yakınan araçlarda şirket arabaları galiba.
burda bi şirketin 90.000'de ford fiesta'nın motoru yapılmıştı acemi adamın elinde kullanılmaktan :D

anlaşılan memursun galiba......

ayda kaç kere suçlu kovalıyormuş bu arabalüar ??? ama hergün boş beleş rallideler...mert e katılıyorum bu konuda....eğitim 0...ve devlet malı deniz....

İyi uykular mı? Gecenin 2sinde devriye dolaşan polis ekibine, arkamıza dayanıp çakar siren ile taciz eden bir panelvan aracı ihbar etti yanlarına yaklaşıp, herifler 2dk içinde bulabilecekleri aracın peşinden gitmek yerine "he la he" diyerek geçiştirip kokoreç yemeye gittiler, arka sokakları fazla izliyosunuz herhalde...Tüm polisler kendi üstüne zimmetli araçları şahsi işleri için kullanıyor, eyvallah kullansın ama insan gibi kullansın. Etraf rüşvetle ev araba bağ bahçe düzen polislerle kaynıyor, herkes düzenden memnun ya düzülen? Neyse haklısınız bana iyi uykular...

İşnize geleni nede güzel cımbızla çekip alarak kafanıza göre yorumluyorsunuz. Bide işinize gelmeyenler var onları napacaz.

Kiminle ne yaranız varsa gidin onlarla yüzyüze konuşarak halledin. Klavye başında sallamak kolaydır. Madem rüşvet verilip/alınıyor, madem mesaideyken ralliye gidiliyor adliyede orda savcılıkta belgeleyip gidin şikayet edin. Sizin mantığınızla hareket edecek olursak gördüğünüz halde şikayet etmiyorsanız sizde rüşvetten pay alıyorsunuz demektir. Daha fazla mesaj kasmanın anlamı yok.

kimi kime şikayet edeyim,ne diyecem arabaları motorları hor mu kullanıyorlar...
kullanmayı bilmeyen adama 24bin euro luk motor veriyosun yazık değilmi...
ehliyeti olup ta araba kullanmayı bilmeyen adam gece devriyelerinde devletin arabasını kullanarak şöförlüğünü geliştiriyormu diyeceğim...

ben bunu şikayet edene kadar bu milletin zihniyeti değişip egolarından kurtulsa,bunlar benim,bunlar milli servet,bunlara yapılan masraf benim çoluk çocuğumun rıskı,ihtiyacı olanın nafakası desede adam gibi kullansa....

hangimizin hangisini yapması daha basit...?? benim şikayet etmemmi ? diğerinin kendini geliştirmesimi ?

şikayet etmekle iş çözülseydi şimdi hiçbir sıkıntı kalmazdı...

Geri