Abs lambası

kameraci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ABS lambası arasıra yanıyor abs nin beyni arzalı dediler tamirine 300tl dediler yenisi 2000tl dediler bu sorunu nasıl aşarız arkadaşlar bilen yardımcı olursa sevinirim

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamirine sakın para vermeyin tamir dedikleri arızayı beyinden siliyorlar daha sonra tekrar yanıyor bi 300 daha istiyorlar ankarada 200 tl ye yapılıor bu işlem arkadasımdada 2001 vectra vardı başımıza geldi... sakın para vermeyin daha sonra aracını sattı onada beyine 2200 tl dediler.... ( kendimde vectra kullanıcısıyım ) ankarada iseniz yardımcı olurum

vural5038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede aynı problem vardı kayseride yaptırdım 200 tl ye nerdeyse 1 yıl oldu yaptıralı hiç sıkıntı olmadı

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aynı sorunu bundan 3 sene öncesi bende yaşadım ozaman için 180 tl ye yapıldı ve allaha şükür sorun çıkarmadı.

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bize denkgelmiş olabilir tabiki 2000 tl vermektense 200 tl verip denemek çok daha iyidir.. umarım sizdede aynı sorun olmaz......

aykut.0343

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı arza bendede oldu tokat turhal da gökçek elektronik te tamir ettirdim kargo ile yolladım elektronik kısmını söküp yolluyorsun sen yine arabanı kullanıyorsun abs olmadanda 1 günde yapıp kargoya verdiler 1 sene olmuştur düzgün çalışıyor bi sıkıntı yok 300 ile 400 arası fiyat çıkabiliyor

vectra2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor çalıştıktan sonra uyarı ışığı sönmüyorsa motoru stop edin tekrar çalıştırın sönecektir,fazlada kafanıza takmayın

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ABS lambası arasıra yanıyor abs nin beyni arzalı dediler tamirine 300tl dediler yenisi 2000tl dediler bu sorunu nasıl aşarız arkadaşlar bilen yardımcı olursa sevinirim

Satmış olduğum vectra nın abs ışığı kışın aşırı kar yada suya girdiğim zaman yanardı arıza kaydına baktık sol arka sensör hata veriyordu. Birkaç kez yaptı kendiliğinden düzeldi.sizinkinin beyin arızası olduğu kesinmi

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Satmış olduğum vectra nın abs ışığı kışın aşırı kar yada suya girdiğim zaman yanardı arıza kaydına baktık sol arka sensör hata veriyordu. Birkaç kez yaptı kendiliğinden düzeldi.sizinkinin beyin arızası olduğu kesinmi

Beyne girmiyorsa, arıza kayıtı yoksa, beyindendir.