ABS Beyin yardımı ..!

ABS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar ABS beyni bozulmus yetkili servis 1.700 YTL fiyat cekti.ABS beyni hakkına bilgisi olan var mı ? Hız gostergesi çalışmıyor,ABS ve TC işiklari sonmuyor ( ABS ve TC devre dısı ) kısacası bu sorunu gidermek icin 1.7oo YTL vermek zorunda kaldık :S Basına gelen var mı ? Ya da ABS beyin tamiri yapılabilir mi ? Çıkma ya da uygun yollu parça alabilecegim yer var mı ? Yardımlarınız icin simdiden tesekkurler.
'00 Vectra CDX

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılır ya bence çok zor değildir tamiratı elektronikcilere sormak lazım

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
tamiratını yapan yerler var;ankarada oto anka var mesela ;ama lüleburgazda yapan yer varmı bimiyorum;galiba 600 ytl ye tamir ediyorlar....

hb00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ABS beyni tamir edilebiliyor. Aynı sorunu bende yaşadım tamir ettirdim Konyada. O kadar para verme bence iyi bir elektronikçi halleder. 150-200 ytl ye.

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tokkatta çok iyi bir elektronikçi vardı 1 yıl garantili yapıyorlar. 200-300 ytl arası para alıyorlar. beyni söküp tokata gönderiyorsunuz onlar yapıp size geri gönderiyor.

Umut38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm. daha 1 ay önce başıma geldi. abs ve tc ışığı zaman zaman yanıp sönüyor. yandığı zaman hız göstergesi ve km de çalışmıyor.tech2 ye bağlandığında ışık söndüğünde arıza vermiyor ama ışık yandığında abs beynine hiç girilemiyor. servis beyin değişecek dedi. 4 ayrı opel özel servisinede gittim onlarda aynısını dedi. istanbulda arkadaşım vardı ona söyledim . gönder yaptıralım dedi. ewin önünde söktüm,3 günde yapıldı ve yine ewin önünde taktım. çok memnunum iyikide yaptırmışım. hiç sorunum yok. ben yaptırmanı tavsiye ederim. 120 ytl verdim. Arıza çok kolaymış(sadece lehim çatlağı). tüm lehimleri tekrar sağlamlaştırdılar.

Son düzenleme:

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben tokattayaptırdım 400 lira ya tavsiye ederim sorunsuz 4 günde geri gönderiyolar 1 yılda garantili. istanbuldada vardı ama ben tokata gönderdim gökçek elektronik ismi. google de aratınca bir sürü çıkıyo bana bu firma daha ciddi geldi buraya göndedim. tavsiye ederim

DerKommisar

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TAMİRİNİ sana bir arkadaşıma çok ama çok ucuz garantili yaptırabilirdim. Eskisini bence yanındaysa tamir ettir ve sat. Çok para eden şeyler bunlar

ABS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumdan bir kac gun uzak kaldım.O yuzden giremedim.Butun arkadaslara yorum ve onerileri icin tesekkur ederim.İstanbulda yapan yer biliyorum.Uygun fiyata halledebiliriz diyen bir arkadasımız olursa ozel mesajla cep numarasını yazarsa telefonla irtibata gecelim.Cunku emin olun kac km hız yaptıgınızı bilmeden gidiyorsunuz ve ABS-Anti Patinaj calısmıyor hic guven verici degil :S