99vectra gt VS 98 bmw 320i sizce hangisi alır?

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesim ayni degere sahip bmw3.18 ve vectra b nin kapismasinda 3.18 gecti ikiside 136 bg yanimdan gecti gitti otomatik olmasina ragmen taki senin dedigin bmw 6 silindir nasil gectigini merak ettim koy videyoyu gorelim bende vectra sahibiyim kimsenin cekememesi gibi bi durum yok

:kop: ilk olarak bmw 318i'ler 115hp ikinci olarak bmw 318is'ler 140 hp 115liye yenildiysen işi bilmıosun 140 ile kapıstıysanda yanından gecip gitmesi bi tuhaf :D

BÜYÜK HARFLERLE YAZIORUM VİDEO KOYMA İMKANIM OLMADI :alkis: :mad:

M3 CSL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
320 yı gecıp videolasa nolurkı sanki 325 gecıyo.. gecceğını ztn blıyoruz önemlı deıl gerısı;)
he ben typer gecerım video koymam ınanmazsınız o ayrı olay:):)

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu neden bukada uzuyo ben anlam veremiyorum.
inanın yazılanları film izler gibi okuyorum.gt vectra gt arkadasımız yarıştım gectim ama video cekme imkanım yoktu diyo.gayette normal.yanında biri yoksa nasıl video cekmesini bekliyosunuzki.
birde ,tekrar yarış onuda cek diyenlere sesleniyorum ya arkadas tekerar böle bişeye kalkıstıgında allah korusun kazaya belaya karısırsa vicdan azabı cekmezmisiniz acaba
onun için bence bu konunun daha fazla uzatılmaması gerekir.gt vectra gt arkadas gectim diyosa sözüne güvenmek en doğrusudur zaten bmw 320 neticede yarısılan 6 silindir olmuş 4 silindir olmus ne farkeder.eger 6 silindir mükemmel olsaydı herkes öyle ypardı.sonuçta yarısılan araba ferrari değil iki denk araba ve vectranın sansı oldukca yüksek.

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inanın yazılanları film izler gibi okuyorum.gt vectra gt arkadasımız yarıştım gectim ama video cekme imkanım yoktu diyo.gayette normal.yanında biri yoksa nasıl video cekmesini bekliyosunuzki.
birde ,tekrar yarış onuda cek diyenlere sesleniyorum ya arkadas tekerar böle bişeye kalkıstıgında allah korusun kazaya belaya karısırsa vicdan azabı cekmezmisiniz acaba
onun için bence bu konunun daha fazla uzatılmaması gerekir.gt vectra gt arkadas gectim diyosa sözüne güvenmek en doğrusudur zaten bmw 320 neticede yarısılan 6 silindir olmuş 4 silindir olmus ne farkeder.eger 6 silindir mükemmel olsaydı herkes öyle ypardı.sonuçta yarısılan araba ferrari değil iki denk araba ve vectranın sansı oldukca yüksek.
+:good:
320 beni bile zor geçiyor.''GT'' onu rahat geçer.

yakup198520

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesimona bakicak olursan 115 lik 125 lik 136 lik 140 150 likte var benim bahsettigim 136 lik 3.18 ci 2001 model bimiyosan ogren

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serhat abi :good:

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bmw alır arada devir saati farkı da var gt 7 bin devir tabi 6 binden sonra gaz kesme olasılığı var bmw 8 bin devir araba 8 bin devire kadar basabiliyor kolay kolay gaz kesmiyorrr

yalcin_kaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw e46 mı e36 mı bende e46 99 bmw vardı ama ilk olarak 98de çıktı e46lar sıralı 6silindir uzunda seni yer bence