99 Astra Renk Solması

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi benim ön kaput yanık Sitemiz üyelerinden Berkay a gideceğim baksın olursa ne ala düzelme şansı varsa yoksa ya boya yada kaplama yaptıracağım... pis pis durmasından iyidir...

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi benim ön kaput yanık Sitemiz üyelerinden Berkay a gideceğim baksın olursa ne ala düzelme şansı varsa yoksa ya boya yada kaplama yaptıracağım... pis pis durmasından iyidir...
Önce fotoğraf çekin.En mantıklı olanı yaparsın insanın içi açılır güzel olur kaplama yada boya hangisi içine sinerse artık üstadım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aslında üstadım kaplama sadece kendini kandırmaktan başka bir şey değil benim tercihim her zaman boyadan yana ama bakalım Berkay işi biliyor görsün de artık ne derse öyle yaparım... ;) beyaz bir aracım daha var ama renk solması yanma falan filan hiç bir şey yok :) koyu renk olunca sanırım çok sıkıntı bu renk solma işi.

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi işi bilen yönlerdirirse daha iyi olur.Benim araçta beyaz güneş yanığı olmuyor beyaz renkte ama etek altı kapı kenarlar bide 2 çamurlukta bende paslanma başladı malesef.İçim hiç rahat değil gözükmüyo ama şu durumları düzelteyim onları yaptırmayı düşünüyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Tabi işi bilen yönlerdirirse daha iyi olur.Benim araçta beyaz güneş yanığı olmuyor beyaz renkte ama etek altı kapı kenarlar bide 2 çamurlukta bende paslanma başladı malesef.İçim hiç rahat değil gözükmüyo ama şu durumları düzelteyim onları yaptırmayı düşünüyorum.

Evet ya beyaz renk araçlarda o sıkıntı var. Paslanma başlarsa artık kusmaya başlar her yerinden... :( her güzelin bir kusuru dedikleri olay bu zaten.

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ya beyaz renk araçlarda o sıkıntı var. Paslanma başlarsa artık kusmaya başlar her yerinden... :( her güzelin bir kusuru dedikleri olay bu zaten.
Berkay boya işi yada koruma işi yapıyorsa bendemi götürsem aracı ona acaba tecrübesi var anladığım kadarıyla iletişim bilgisi varmı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çocuk işi biliyor ya burada bir kaç konusu var. Güzel de iş çıkarmış iletişim bilgisi var da benim evde :( şimdi iş yerindeyim.

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tşk.ederim ben arkadaşla özelden iletişime geçmeye çalışayım.Götüreyim bi baksın ramazandan çıkınca inş.yaptırmayı düşünüyorum.İşinde uzman belli

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Tşk.ederim ben arkadaşla özelden iletişime geçmeye çalışayım.Götüreyim bi baksın ramazandan çıkınca inş.yaptırmayı düşünüyorum.İşinde uzman belli

Bende aynen öyle yapacağım zaman bulursam en azından gidip bir çayını içeyim birde baksın olacak gibi ise yaptırırım olmaz ise gidip boyatacağım öyle pis pis durduğu zaman canım sıkılıyor :)