98 Model, Sade, Astra F

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekürler hocam, ilk sahibi değilim. Üçüncü sahibi olarak almıştım arabayı. Aslında yeni değil, yaklaşık dört sene olacak arabayı alalı ama ilk zamanlar resim yüklemeyi becerememiştim, bu ara resimleri bilgisayarda gözüme çarpınca tekrar deneyeyim dedim.

Zaten aracın temizliğinden belli. Çok diri duruyor, sanki tek elden kullanılmış gibi gerçekten oldukça bakımlı MAŞALLAH diyelim tekrardan.

Valla bende bi huy var yada düşünce diyelim; Eğer bir adam bir arabayı 3-4 sene boyunca kullanmışsa, mutlaka memnundur. Eğer alıp 2 ay sonra satıyosa, bi yamuk vardır yada alsatçıdır diye düşünüyorum. Ben aracımı 3 yıl boyunca kullanan bi memur abiden aldım, çok memnunum, gözü gibi bakmış araca.

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Tekrar teşekkürler. Ben de bir polis memuru abimizden almıştım. O da amirinden almış. Ev alacağı için satıyordu. Ben, genel olarak aracımdan memnunum. Aldığımdan beri hiç üzmedi diyebilirim. Ben de bakımlarını ve ilgimi eksik etmedim tabi. Köyde görev yaparken garajda yatıyordu ama maalesef 2 senedir ilçedeyim ve araç dışarıda. Kapalı bir garaj kesinlikle şart.

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Karne tatilinde kar, bize gelmeyince biz kara gittik. Bu arada kış lastiklerimi de deneme fırsatım oldu. Daha doğrusu biraz da onları deneme amacıyla çıktık. Çok zorlayacak bir kar olmasa da alttaki eski kardan kalan buz halindeki bir tabakadan dolayı kış lastiği olmadan gidilebilecek gibi değildi. Arabamın üzerindeki petlas kış lastikleri ise tecrübe edebildiğim kadarıyla gayet başarılıydı. Rampada dur kalk denemelerimde hiç patinaja düşmedi.

Ekli dosyalar

• 5-2.jpg
    5-2.jpg
    90.5 KB · Görüntüleme: 7
  • 6.jpg
    6.jpg
    93.4 KB · Görüntüleme: 8
  • 8-2.jpg
    8-2.jpg
    95.5 KB · Görüntüleme: 7
  • 9-2.jpg
    9-2.jpg
    88.9 KB · Görüntüleme: 7
  • 14-2.jpg
    14-2.jpg
    94.1 KB · Görüntüleme: 8

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Petlas kullanıyorum abi çok memnunum.
Bu markanın hakettiği değeri görmediğini, ilerki yıllarda Conti'ye kafa tutabileceğini iddaa ediyorum.
Yaz lastiklerimi de Petlas alıcam.

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Benim normal lastiklerim de petlas. Onlardan da memnunum. Gerçi ben sınırları zorlamam ama normal kullanım şartlarında ya da acil durumlarda herhangi bir olumsuzluğunu görmedim. Son birkaç senedir çokça tercih edilen lastikler arasına girmeye başladı bakalım. İnşallah, ileriki yıllarda da dediğin gibi olur :)

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Hakan Hocam kazasız belasız kullanın inşallah,gayet diri bir astra f 'niz var.Ha bu arada bende TS'li yim.:)

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler İbrahim Hocam, hepimize kazasız, belasız sürüşler...