98 Model Corsa'm, Mavi Kizim

enox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklsın ben de daha yeni farkediyorum.Dedim acaba benim kullanmam da bir sorun var. Şehir içinde 10 lt/100 km yakıyo ki şuanın parasına göre 270 bin civarında. şehirler arası ise 7lt/100 km yakıyo o da 155 bin civarına denk geliyo..Bunun bir ayarı falan yok mu ya?

enox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sizler de kazasız belasız kullanın inşllah

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu kasanın en güzel rengi. Bende hep bu renk Corsa almak istemiştim nasip olmadı. Güle güle kullan.

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kazasız belasızz

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enox' Alıntı:
haklsın ben de daha yeni farkediyorum.Dedim acaba benim kullanmam da bir sorun var. Şehir içinde 10 lt/100 km yakıyo ki şuanın parasına göre 270 bin civarında. şehirler arası ise 7lt/100 km yakıyo o da 155 bin civarına denk geliyo..Bunun bir ayarı falan yok mu ya?
abi senin ki yine iyi yakıo benim araba 400 lirayı buluo eger senin araba 270 fln yakıosa benim arabada bi problem var galiba ama servis hiç bi sorunu yok dio napacam bilmiorum ben de

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)

enox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufff

Hocam senin ki de çok yakıyor hani ..o kadar olmaması lazım..servisini değiştir bence vardır bir yerlerinde bişiler ya da kullanmıda bişiler var..ama 400 bin diyorusn ki 14,8 lt/100 km yapar geyet fazla..sen yanlış hesaplamış olabilirmisin?

burakopel' Alıntı:
abi senin ki yine iyi yakıo benim araba 400 lirayı buluo eger senin araba 270 fln yakıosa benim arabada bi problem var galiba ama servis hiç bi sorunu yok dio napacam bilmiorum ben de

enox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim. Daha iyiler sizlerin olur inşllah
yezocan' Alıntı:
bence bu kasanın en güzel rengi. Bende hep bu renk Corsa almak istemiştim nasip olmadı. Güle güle kullan.