98 corsa car 300 teyp çıkışları

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan corsa1998
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

corsa1998

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle selamlar.

Ben de bir corsa alarak opel sahipleri arasın grimiş bulunmaktayım.

Aracımın üzerindeki balunkpunt CAR300 teyip öncelikle kaç wattır...

Ben arka hoparlörü yetersiz gördüğümden değiştirmek istiyorum.Sökme işlemini nası yapabilirim.

Hoparlör sökme işleminin hepey zahmetli olabileceğini söylediler.

Geçekten böyle bi durum varsa arka hoparlörlerin kablo renklerini bilen var mı acaba?

Bunları kesip arkaya pandizota 6x9 oavl hoparlör bağlamak için..

"""""""Herkes otomobil sahipi olabilir ancak OPEL sahibi olmak ayrıcalıktır.""""""

Forum Kurallarımız
Amaç: Opel Markasının Kalitesi ve Güvenine paralel şekilde Elit ve Seçkin bir yapıyla, her alanda kurallara uyan aktiviteler yapıp gayriresmilikten uzak olarak Tüm Opel Severler arasında yardımlaşmak...

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

car300 için çıkışlar emin olmamakla birlikte büyük ihtimal 4x10 watt rms tir.
amfi kullanmadan o ana üniteye oval bağlanmaz.

Geri