98 99 Gt nin farkları?

Sizce Hangisi? :))

• Opel Vectra 2.0 Gt 156 hp(98-99)

Oy: 1 33.3%
  • Subaru impraze 2.0 Turbo (550hp)

Oy: 0 0.0%
  • Opel Vectra 2.0 Cdx

• Bmw 3 Coupe&Cabrio M Technic

• Bmw 5(5.23,5.25.5.28) M Technic

• Opel Vectra 2.5 Sport V6

• Opel Vectra 2.5 Cdx v6(İrmscher)

• WW Passat 1.8T

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sport almak için istanbula gittim opel yetkili servise götürdüm ordaki ustalar almamamı söylediler otomatik sanzıman olduğu için ani kalkışta bile bobin yakar bu sportlar dedi şanzımanıda sıkıntılı diyince bn birazz soğudum zaten arabada 6 parça boya çıktı sahibi 3 parça demişti bunu duyunca dahada soğudum gittim bıraktım arabayı neyse bn yine gt almak istiyorum 98 buldum temiz güzel 99 la farklar olabileceğini söylediler hız farkı süsüpansiyon flan bunların doğruluğu varmıdır arkadaşlar veya bşka ne modellere bakabilirm opelin ama kesinlikle b kasa istiyorum ve 98 ve üstü olucak şimdiden ilginiz için teşekkürler...:):):)

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-yasamak-lazimmm-85334390/detay/ fiyatta 20 500 de anlaştık arkadaşlar araç opel star ın aracı aklınıza gelebilecek herşey değişmiş motoru sıfır gibi daha döşemeler tam benlik boya atması bile yok sizin cevabınıza göre bu gün bi miktar kapora gönderip bağlıyacam ve hafta içide gidip almak niyetim 1.5 parça boya var başka hiç birşey yok klima gazınna dahil hepsi tam yani eksiksizz

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-yasamak-lazimmm-85334390/detay/ fiyatta 20 500 de anlaştık arkadaşlar araç opel star ın aracı aklınıza gelebilecek herşey değişmiş motoru sıfır gibi daha döşemeler tam benlik boya atması bile yok sizin cevabınıza göre bu gün bi miktar kapora gönderip bağlıyacam ve hafta içide gidip almak niyetim 1.5 parça boya var başka hiç birşey yok klima gazınna dahil hepsi tam yani eksiksizz

araç bu arada 98...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sence o paralara değer mi melih?

apathetic

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok para..

yaşına istinaden öneriyorum, eğer kişisel aracın olup segment farkı etkilemeyecekse corsa 1.8 gsi diyorum. sri yahut softstar giydirdin mi bir de değmesinler keyfine :D

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok para..

yaşına istinaden öneriyorum, eğer kişisel aracın olup segment farkı etkilemeyecekse corsa 1.8 gsi diyorum. sri yahut softstar giydirdin mi bir de değmesinler keyfine :D

ilgini için tşkk ama ailemmle binicem arabama corsa küçük yeri gelince uzun yola gidicem arkdaşlar yani bana vectra veya sedan başka bi araba lazım