97f kasa astra ?97 2,0vectramı

frkyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 97model f kasa astram var klima tek hava yastığı,aracımı 97 model vectra ile takas etmeyi düşünüorumm ne dersiniz 12800dio adam üstüne nekadar vermeliyim sizce

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
burada araçların durumu önemli;lpg ,boya değişen v.s.;eğer ikiside aynı durumda ise ve vectra 1.6 ise bence üzerine para verme; ama vectra 2.0 motor ve sıralı lpg varsa ozaman 1000 ytl ye kadar fark verilebilir bence; bu arada motor durumları ve kmlere de bakmak lazım....

frkyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 158000km.de vectra 138000km.de arkadasım lpg yok ikisindede

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence para konuşulmamalı derim. karşılıklı beğenme varsa para mevzu olmamalı. Çünkü astra f az yakar, vectra ise yakıtı fazladır ama uzun yoldaki konforu daha güzeldir. sonuçta ağır ve gösterişli bir araba. Ayrıca tavsiyem vectra alma. Ustam demişti. vectraların parça fiyatları baya fark ediyor. Örnek: Astra f kalorifer peteği yan sanayi 180, vectra nın ki ise yan sanayi 250 tl. astra f normal bakım. 120-130 arası, vectra 150-160 arası . malum 5 litre yağ haznesi, filtre farkları vs. yinede tercih senin derim. Bir de benim gibi 2 senede 2000 tl masraf ettiysen astra f ne binmeye devam et derim. Bende de astra f 97 hb var.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra 1.6mı 2.0 mı onu göremedim eğer 2.0 sa performans alırsınız ancak hem vergisi cok hemde lpg yokmus cok yakar onun dısında ikiside 1.6 sa kasa farkı oldugundan astradaki kıvraklığı vectrada bulamazsınız gibime geliyor. değişirsenizde 1ilyardan fazla vermeyin

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 97model f kasa astram var klima tek hava yastığı,aracımı 97 model vectra ile takas etmeyi düşünüorumm ne dersiniz 12800dio adam üstüne nekadar vermeliyim sizce

Daha öncede fikrimi beyan etmiştim, belki görmemişinizdir. Astra F kasa 98 gls aracım var idi. Modeline göre birinci sınıf bir araçtı. Fakat araç hiç hoşuma gitmedi 5 ay ancak dayanabildim. Neyse konuyu uzatmayım anlatınca çok şey bulunur. Şimdiki aracım ise 97 vectra 2.0 gls. Aradaki fark ne dersen F kasanın adı opel sadece derim, dünya kadar fark bulursun, şimdi sadece F kasa alırken neden vectra almadım diye pişmanlık duymaktayım, en azından 5 ay çile çekmezdim f kasayla. Sonuç olarak F kasa yerine Vectrayı şiddetle öneririm.

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu arada yeri gelmişken yeni konu açmadan burada sormak istedim. ben f kasa ve ''otomatik'' bir astra almak istiyorum. 95-97 model civarı. böyle bir araç alınır mı. yoksa 15 yaşı devirdi diye temiz de olsa başa bela mı olur. alınır diyorsanız temizi yaklaşık ne kadar civarı eder. yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler!

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu arada yeri gelmişken yeni konu açmadan burada sormak istedim. ben f kasa ve ''otomatik'' bir astra almak istiyorum. 95-97 model civarı. böyle bir araç alınır mı. yoksa 15 yaşı devirdi diye temiz de olsa başa bela mı olur. alınır diyorsanız temizi yaklaşık ne kadar civarı eder. yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler!
gls modelini tercih et derim. bazılarında abs var hatta. klima, 2 hava yastığı d var. fiyata gelince arabasına göre değişir derim. kilometre yüksek olup fiyat pahalıysa alma derimmesela 150-160 bin gibi. masrafları başlar. 10-13 arası uygun derim fiyatı

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra arkadaşların dediği gibi 2,0 litre motorda çok yakar.Ayrıca 97 modelin vergisi şu an 460 TL.Tabi parça fiyatlarıda biraz fazladır, astraya nazaran.
Vectra da 2. elde temiz olanını bulabilirseniz ve Lpg de taktırdıktan sonra, şu an piyasada sıfır olarak satılan çoğu aracın konforunu aratmaz.Gerçekten sağlam ve kaliteli bi araçtır.Eğer temizse sadece yıllık bakımları ile sorunsuz yıllarca kullanılabilir.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Bence donanım konuşulmalı. Burada 97 model Vectra Byi alacaksanız aracın boş olmamasına dikkat edin. ABS Hava Yastığı Yolbilgisayarı Fonksiyonel direksiyon gibi extralara bakmalısnız.