97 Vectra

ali2626

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikler merhaba. Aranıza yeni katıldım biraz acele oldu ama bugün veya yarın bi vectra alamayı düşünüyorum. Araba hakkında bilgim var daha öncede kullandım.
Benim sormak istediğim ilandaki aracın bu fiyat edebiliceğimi veya bunu tavsiye edermisinz aracın orjinal olduğu söyleniyor hiç bir değişen yokmuş km orjinal hiç masraf yok nasıldır sizce. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-degisensiz-opel-vectra-40256546/detay

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temiz arabaya benziyor, fiyatı da çok uygun, bakın, baktırın, sorunsuzsa kaçırmayın derim.

ali2626

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
127 000 de cd kalmış mı ya :D hiç inandırıcı değil ama...

cd alıyosan sunroofsuz alma derim bu fıyatada rahat bulursun...satarkende + olur...GLS ve CD yi ayıran temel faktor sunroof,dıjıtal klıma,sis farı ve gövde rengi kapı kolu ve aynalar bence...diğerleri sorun değil ama sunroof etkili b kasada...

misal: http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0-km-de-1997-model-opel-vectra-40962796/detay

Öneriniz için teşekkür ederim ama tabiki arabayı tam olarak kontrol ettiricem alırken km dende orjinalliğindende tam olarak emin olmam lağzım fakat benim için sanroof önemli değil zaten benim bütcemde 13000-13500 olabilir en fazla. Bİr tanede 96 model sanrooff lu buldum fakan km 200 binde dijital kilima yok tabi bazı eksileri mevcut.

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sunroof onemlı degılse kendı gıbı kmsi de orjınal düşük arac tercıh etmenızı yavsıye ederım şahsen...
samsundakı de çok canlı duruo ama bılemem :D

ali2626

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında piyasada çok güzel araçlar var ama tabi güzelliği ne kadarsa parasıda o kadar doğal olarak. Ben maksimum 13500 falan verebilirim 14 e bile zor çıkarım. Bu ilandaki araca biraz önce baktım arac güzel duruyo fakat sağ arka kapıda biraz sürtme var çamurlukların ucundada ufak ufak çürümeler yani biraz kaborta masrafı var onun haricinde bişey yok. Araç sahibi en son 13500 istiyo şimdilik eskişehirde bulduğum en mantıklı araçda bu ne dersiniz acaba ?

ali2626

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında içime sindi beyendim gibi ama kaborta masrafı düşündürdü beni. Komplemi boyatmak gerekir bunun maliyeti ne kadar olur falan gibi