97 Model 1.6 cd opel vectra ???

Er$in

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 Model 1.6 cd opel vectra hakkında bilgi ???

ilk kez bi opel marka araç aldım ve nasıl olduğunu bilmek öğrenmek istiyorum. Eminimki burada uzman arkadaşlar vardır ve beni bilgilendirecektir.

Öğrenmek istediğim araçta dikkat etmem gerekenler yakıt durumu ve arıza istatikleri şimdiden teşekkür ederim :rolleyes:

Son düzenleme:

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun ama 1.6 cd diye bir şey yok
cd ise 1.6 değildir
1.6 ise cd değildir
kıbrısta versiyonlar farklı mı?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sahibinden com da 1.6 cdx bile var. Ben onların yalancisiyim.:)
Ooooo oralar evlere şenlik durumunda, ben ABS ve çift hava yastığı olan Kadett B'ye bile denk geldim :).

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ilk kez bi opel marka araç aldım ve nasıl olduğunu bilmek öğrenmek istiyorum. Eminimki burada uzman arkadaşlar vardır ve beni bilgilendirecektir.

Öğrenmek istediğim araçta dikkat etmem gerekenler yakıt durumu ve arıza istatikleri şimdiden teşekkür ederim :rolleyes:

Şaka bir tarafa bende 1.6 cd hiç görmedim. Donanım özelliklerini yazarmısın. 98 model 1.6 gl olanını 5 sene kullandım gerçekten güzel bir araba. Değişim tarihinden adın gibi emin değilsen ilk işin triger setini değiştir kafan rahat olsun. Zaman zaman motor yağını kontrol et eksiltme yapacaktır ayrıca bu bir arıza değildir ecotek motorların özelliği bujilerini ve hava filtresini düzenli olarak değiştir lpg varsa boğaz kelebeğini ve egr valfini bir kez olsun temizlet. Benim tavsiyelerim bunlar gerçekten çok güzel bir araç ben hiç bıkmadım otomatiğe geçmek zorunda kaldım. Hayırlı olsun kazasız belasız günler.:cool:

Er$in

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet haklısın

hayırlı olsun ama 1.6 cd diye bir şey yok
cd ise 1.6 değildir
1.6 ise cd değildir
kıbrısta versiyonlar farklı mı?

araç 2.0 gls modeliymiş fakat çıkartmaları ve katoloğu 1.6 aracın arkasındada 1.6 yazıyor dün opel servisine gidince işin aslı ortaya çıktı :)

buradaki ustaların araç arıza tarifi ooooo uuufff ööfffff cık cıkcıkcık ne oldu usta yaşayacakmı :) abi masrafı çok neyi var usta oooo 0000 bugün bırak pazar al ama pazar kapalıyız sen çarşamba gel :) saol usta kalsın eline sağlık ...

buradaki tamir ve servislerle muhabbet bundan ileri gitmiyor .... aracı çok övdüler çok kötülediler dün bindim gayet rahat ve yol tutuşu felan iyi tek sıkıntısı heryerinden ses geliyor.....

lider85

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında tam tersi sessiz araçtır
bende 99 model 2.0 gls vardı
en ufak ses yoktu kii ben çok takıntılıyımdır bu ses konusunda :)

Er$in

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torpido ve cam çerçevelerinde çok fazla ses var araç birazda titriyor vitesde iken ayağımı gazdan çekip tekrar basınca aracın alttan bi vurma sesi geliyor ..ilkkez bi opel marka araca bindiğim için bu seslerin normalmi anormalmi olduğunu anlayamadım ... :(

lider85

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle anormal