96 vectra b ye yenı makyajlı far...

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dun aracıma yenı tıp far taktım ve far ve sıs lambalarını beyaz lambaya cevırdım cok hos oldu ama hem masraflı hemde ugrastırıcı oldu..dusunen varsa yardımcı olabılırım tabıkı teknık destek olarak, ben yapmıyorum o ısı :)

yanı resımlerı de asagıda..ayrıca cıkan parcalar cok temız..sağ far,sağ-sol sınyal ve far ayar motorlarınıda satabılırım..yedek parca kısmına resmını cekıp yerlestırdım parcaların ısteyen ordan bakabılır...gorusmek ısteyen ozelden mesaj atabılır...

Ekli dosyalar

• ~Utku~-0201.jpg
    ~Utku~-0201.jpg
    74.4 KB · Görüntüleme: 40
  • ~Utku~-0202.jpg
    ~Utku~-0202.jpg
    75.3 KB · Görüntüleme: 29
  • ~Utku~-0203.jpg
    ~Utku~-0203.jpg
    72.6 KB · Görüntüleme: 29
  • ~Utku~-0204.jpg
    ~Utku~-0204.jpg
    84.7 KB · Görüntüleme: 32

pcqopat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaç ytl makyajlılar çifti ayrıca ön plakanı düzelt bence uzun daha güzel durur ölee düşünüyorum

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valoe marka farların cıftı 400 ytl ayrıca 150 ytl de far ve sıs far lamba takımlarına verdım bıde eskı farın ayar motorları olmadı cıkmadını buldum 100 ytl de far ayar motorlarına verdım ama dılersenız far ayar motoru olmadan da oluyor ama far ayarını sız manuel olarak yapıyosunuz...

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş Utku güle güle kullan

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler..bu arada yukarıda belırttıgım fıyatlar orjınal fıyatlardır ama yan sanayı takmak ısteyen olursa bu fıyatın yarı fıyatından asagıda yaptırabılır...bunu soyluyorum cunku yedek parca kısmında bırısı yan sanayı olsa ne fark eder kım anlayacakkı gıbı bır ıbare kullanmıs o soze ıstınaden soyledım...