96 Model araç 240 Basarmı basmazmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CDX değil ki zaten, yan çıtaya bakarsan CD yazdığını görürsün. Adam hangi arabaya bindiğini bilmiyor ki :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boşver hayal dünyasında yaşasın :D X ekleyince sanki araba daha iyi satılıyo :D

JOSEFGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede var vectra yan çıtaya tak sök yapıp her türlü donanımı yazarsın emme yazılım gerekli düz yolda 200 ü biraz geçebilirsin biraz meyil gerekli vectra 4. vitese kadar soluksuz gidip 5. viteste nefes almaya başlıyor. Gençlik bir başka b kasalarda x20xe motor mevcuttur donanım motorunu etkilemez gls de aynı cd de cdx de hatta yanına sport yazsan veya 100.yılda yazsan yürürü değişmez ruhsat hatalarına aldanmayın sigorta yaptırmıştım adam benim arabayı Vectra GT olarak işlemişti. Benim arabam kağıt üstünde vectra GT olunca hızlı mı oluyor kesinlikle hayır

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
çok eğlenceli bi konu olmuş. zaten adam yani genç delikanlı yazmış konu başlığında. "96 Model araç 240 Basarmı basmazmı ?" cevap BASAMAZ olacaktı :D

bendeki GT'de GTX olması sakın :) banada mı itelediler yoksa o_O

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok eğlenceli bi konu olmuş. zaten adam yani genç delikanlı yazmış konu başlığında. "96 Model araç 240 Basarmı basmazmı ?" cevap BASAMAZ olacaktı :D

bendeki GT'de GTX olması sakın :) banada mı itelediler yoksa o_O

2.0 CDX GTX Twin Turbo :rakir:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kronik gösterge hatası o, 225 ile giderken 260 ile gittiğini sanan bir çok arkadaşımız var. Geçenlerde de 4. viteste 245 yaptığını iddaa eden bi arkadaşımız vardı, hatta post cezası aldım o arkadaşın tezini çürütürken üslubuma argo karışınca.

byrz07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlamıyorum valla abicim benmi daha küçüğüm de anlamıyorum bu işlerden yoksa millet mi gereksiz sorular soruyor,benim elimde x20xev vectra gt var Eco motor ibre kapatabiliyor benim de mi bire bozuk 200 de giderken 240 250 görüyorum yani,az mantıklı olun 85 model araca da yuklersen gider bu iş paraya bakıyor bastık parayi piston Segman attirdik genislettik her neyse performans için bi tarafimizi yirttık ordan üslubu bozuk biri çıkacak hayal dunyasindasin yok 20 zurafa 50 inek,Araban gitmiyorsa düzgün bi araba bul yükle tek geç yanlış konusuyorsam düzgün üslup la düzeltin bilmiş tavırlarla değil kimse anasının karnından opel ile çıkmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...